skutki uboczne

1 rok temu
Witam. mam na imię Magda i od 4 lat choruje na przewlekłą białaczkę szpikował. Przyjmuje Glivecki, moje wyniki są dobre ale od jakiegos czasu mam problem z oczami. W tamtym roku w lipcu zaczęło się od zaczerwionego jednego oka, pojawiły się krostki ropne byłam u lekarza wypisał mi różnego rodzaju maście, krople ale niestety nie pomagało to na dłuższy okres. Od kilku dni pojawiła się opuchlizna oczu a także twarzy. Czy to możliwe, że jest skutkiem ubocznym po braniu tabletek? Może ktoś miał lub ma podobny problem?
3 odpowiedzi:
  • qinom witaj :) Wklej swój wpis w wątek, do którego podaję link : http://policzmysie.pl/forum/post/24/jak-dlugo-zyjesz-z-glivec-jakimi-doswiadczeniami-m/ Tam są osoby w podobnej sytuacji, na pewno Ci pomogą <3
  • 1 rok temu
    Dziękuje za pomoc Pozdrawiam
  • Hej qinom, U mnie pojawił się podobny skutek uboczny i okuliści stwierdzili, że jest indukowany lekiem :(. Dodatkowo przy imatynibie często przyplatuje się nużeniec, o ktorym u nas nadal mało słychać. Odezwj się na priv, dam Ci znać jak unormowałam problem z oczami. Lidia 791 288 078 lwlwysocka@gmail.com


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat