Wyrzuć z siebie emocje.

Powiedz mu co o nim myślisz, pokaż jak walczysz ...

Akceptuję regulamin

Pokaż

napisany 3 miesiące temu

Jestem przerażona !!!

napisany 4 miesiące temu

akceptuję regulamin

napisany 7 miesięcy temu

Mam do sprzedania 60 mg cabometyx.30 tabletek

napisany 11 miesięcy temu

napisany 1 rok temu

Wlazłeś do naszego życia bez żadnego zaproszenia, wiedz ze jako nieproszony gość równie szybko odejdziesz gdzie pieprz rośnie i nigdy więcej nie wrócisz. Pokonamy Cię dziadzie, bo nadal chcemy sie cieszyć naszym życiem we dwoje, a troje to już prawdziwy tłok.

napisany 3 lata temu

Znowu przylazłeś, parszywa gnido. Nie wygrasz. Nie masz szans. Bitwa będzie twoja ale wojna należy do nas. Wynos się z mojej mamy. Dwa razy powtarzać nie będę.

napisany 3 lata temu

Nie zgadzam się, byś pokonał moją Mamę! Po prostu nie!!! Nam tu jest dużo bardziej potrzebna niż tobie. Co zrobi mój Tata? Z rozpaczy pęknie mu serce... Jak moja siostra pójdzie do ślubu bez Mamy? Moja córka nie może robić w przedszkolu tylko jednej laurki na dzień babci. Kto mi uszyje firany do nowego mieszkania? Nie!!! Nie zgadzam się!!!

napisany 3 lata temu

nie myśl sobie że mnie pokonasz , o nie....... będę walczyć ...boso ale w ostrogach ....zabrałeś mi ty draniu piękne marzenia o spokojnym życiu na emeryturze ,u boku człowieka z którym przeżyłam 45 lat razem ,myślisz że się ciebie boję ...a figa z makiem ,dokopię ci za każdym razem kiedy znów się pojawisz ,wcale cię do naszego życia nie zapraszałam ...więc spadaj najlepiej na eskobar ....

napisany 3 lata temu

Mam 27 lat i dwoje małych dzieci w wieku 2 i 5 lat. Potrzebują mnie.. a ja potrzebuję być przy nich Tyle chcę im jeszcze powiedzieć. Chcę patrzeć jak dorastają, jak się śmieją i dokonują wyborów, które ukształtują ich osobowość. Chciałabym móc się nimi opiekować. Nie odbieraj im mamy.. proszę

napisany 3 lata temu

najpierw było pytanie dlaczego ...a teraz dalej to samo pytanie Dlaczego ???????????????????????????????????????????????????ty ciągle koło mnie się kręcisz ,nie możesz potworze iść w jakąś czarną dziurę ..