Wyrzuć z siebie emocje.

Powiedz mu co o nim myślisz, pokaż jak wlaczysz ...

Akceptuję regulamin

Pokaż

napisany 4 dni temu

Na razie ty jesteś górą ale już we wtorek idziesz pod nóż. Zostanie ciebie tylko odrobina na szkiełku laboratoryjnym a reszta twojego nędznego ciała zostanie zutylizowana jak inny materiał biologiczny. Zaburzyłeś mi życie ale jeszcze potem trochę chemii może naświetlania. Ale już we wtorek jak się tylko obudzę po operacji powiem ci żegnaj bezpowrotnie. Nie ma dla ciebie miejsca u nie i w mojej rodzinie. Wystarczy ze zabrałeś mi matkę. Mnie nie zabierzesz. Nie zabierzesz też spokoju mojej cudownej rodzinie. Twoje dni są policzone !!!!!

napisany 20 dni temu

Zabrałeś moja siostrę blizniczkę a tak chciała żyć !!!!!!tak mało poznała miała tylko 34 lata. Mi tylko został BÓL OKROPNY BÓL I TĘSKNOTA PUSTKA nawet we śnie za nią płaczę . JESTEŚ STRASZNY 

napisany 21 dni temu

Dobrze , że sobie poszedł. Rok czasu poddawałam sie cierpliwie działaniom chemii aplikowanej przez lekarz z Madalińskiego. Znosiłam to raz lepiej innym razem bardzo zle. Miałam rożne bóle, mocne bóle, aż płakałam ze złości, że nie mogę tego wytrzymać, że to musi tak boleć. ''''ale wszystko to przeżyłam. Rok , trudny rok walki z rakiem w moim organizmie - nareszcie wynik tomografii jest pozytywny. Placze ze szczęścia, stres jaki mnie trzymał przez cały rok - powodował, że nie płakałam. Ale czuje ogromną ulgę że to minęło. Zyję dalej - a już chodziłam na cmentarz i wyobraźnia moja sięgała w głąb ziemi.

napisany 24 dni temu

Najnowocześniejsza forma chemioterapii w Polsce - wymiatamy raka ze swojego życia hahahahaahah

napisany 24 dni temu

zabrales mi najlepszego dziadzie pod słońcem!  Nienawidzę cie!  Najgorszy dźwięk jutro usłyszę..  Gdy trumna z bliska osoba dotyka ziemi! 

napisany 26 dni temu

Już cię nie ma. Ponad miesiąc jak cię nie ma. Wycieli,  wywalili. Nigdy nie wracaj.

napisany 31 dni temu

Zabrałeś mi fragment życia,przez ten czas byłeś panem i władcą, jednak twoje rządy dobiegły końca. Moja siła i wola walki odwróciła sytuację. Pokonałam cię i nie pozwolę abyś kiedykolwiek próbował wracać. Dałeś mi kilka cennych lekcji, o resztę zadbam sama. To moje życie a ty pozostaniesz jedynie niemiłym wspomnieniem, które z dnia na dzień coraz bardziej się zaciera.

napisany 31 dni temu

Wolałabym żyć bez ciebie, ale przyznać muszę, że od kiedy choruję poznałam tyle wspaniałych ludzi!!!! Chorych, pokręconych ale wspaniałych. Pokazałeś mi kto jest moim prawdziwym przyjacielem, na kogo naprawdę mogę liczyć. Starasz się nauczyć mnie pokory, ale to i tak ci nigdy nie wyjdzie. Nauczyłam się żyć obok ciebie, a nie z tobą. I kto tu teraz głupio wygląda??? No na pewno nie ja :)

napisany 1 miesiąc temu

Juz nigdy nie pojawiaj sie w moim domu.

napisany 1 miesiąc temu

Wygrałeś POTWORZE wygrałeś!!!!Zabrales mi Tate chociaz walczyl z toba 5lat.5dlugich lat walczyl żeby widziec jak dorastaja wnuki jak radza sobie Synowie i jak kocha Go zona.A teraz....Pustka Cisza i bol .Bol Wszechogarniajacy  ktory zapiera dech w piersiach.Nie Nienawidzę cie!!!!!