Rak trzustki bez przerzutów

14 lat temu
Witam wszystkich serdeczenie, moja mama jest właśnie po ciężkiej operacji, został jej wycięty wielki guz wraz z głową trzystki, połową wątroby, częścią żołądka i woreczkiem żółciowym. Jestem załamana bo to rak. Na szczęscie nie ma przerzutów ani nacieków. Nie wiem czy moge mieć nadzieję? Do tej pory byłam wielką szczęściarą, nikt z moich bliskich nie chorował. Czy jest tu ktoś kto miał podobnego raka i go pokonał? Pozdrawiam!
4 odpowiedzi:
  • Moja Droga! Nadzieję musisz mieć zawsze!!!! U moich bliskich są nowotwory innych organów, jednak zobacz ile osób się tutaj wypowiada, że pokonało chorobę! W przypadkach naszych blikskich również się uda! Dużo zdrowia!!! I optymizmu! Pozdrawiam!
  • 14 lat temu
    Moja mama ma raka trzustki, który nie może zostać wycięty. Póki co podają chemię. Za dwa tygodnie koniec chemii i będziemy czekali na to, co wyjdzie na tomografie. Mamy nadzieję. Cuda się zdarzają:)
  • 14 lat temu
    powiedz mi eva czy rak Twojej mamy jest neuroendokrynny?
    Takiego raka ma moja mama i też nie moze zostać wycięty. Szukamy cały czas kogoś, kto się takim może "pochwalić" bo lekarze mówią, że jest bardzo rzadki i nie wiadomo jeszcze jak go leczyć...
  • citomid Tak leczy każdą Kieszeń


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat