Rak trzustki bez przerzutów

11 lat temu
Witam wszystkich serdeczenie, moja mama jest właśnie po ciężkiej operacji, został jej wycięty wielki guz wraz z głową trzystki, połową wątroby, częścią żołądka i woreczkiem żółciowym. Jestem załamana bo to rak. Na szczęscie nie ma przerzutów ani nacieków. Nie wiem czy moge mieć nadzieję? Do tej pory byłam wielką szczęściarą, nikt z moich bliskich nie chorował. Czy jest tu ktoś kto miał podobnego raka i go pokonał? Pozdrawiam!
5 odpowiedzi:
 • Moja Droga! Nadzieję musisz mieć zawsze!!!! U moich bliskich są nowotwory innych organów, jednak zobacz ile osób się tutaj wypowiada, że pokonało chorobę! W przypadkach naszych blikskich również się uda! Dużo zdrowia!!! I optymizmu! Pozdrawiam!
 • 10 lat temu
  Moja mama ma raka trzustki, który nie może zostać wycięty. Póki co podają chemię. Za dwa tygodnie koniec chemii i będziemy czekali na to, co wyjdzie na tomografie. Mamy nadzieję. Cuda się zdarzają:)
 • 10 lat temu
  powiedz mi eva czy rak Twojej mamy jest neuroendokrynny?
  Takiego raka ma moja mama i też nie moze zostać wycięty. Szukamy cały czas kogoś, kto się takim może "pochwalić" bo lekarze mówią, że jest bardzo rzadki i nie wiadomo jeszcze jak go leczyć...
 • 5 lat temu
  Citomid dlaczego oszukujesz ludzi!!!!
 • citomid Tak leczy każdą Kieszeń


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat