Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • Z Mamą nie mam kontaktu, nie odbiera telefonu. Pewnie jest słaba po operacji. 

  • Dziękuję,że dałeś znać. Czyli udało się, w przeciwnym wypadku nie podaliby HIPEC :) czekam na dalsze wieści. Trzymaj się i życzę Mamie żeby prędko doszła do siebie :)

  • Dzięki wielkie Iza :) 

  • Nic z tego nie rozumie. Wszędzie opisywane jest że HIPEC podaje się tylko przy całkowitej lub prawie całkowitej cytoredukcji. Lekarz powiedział ze HIPEC został podany ale niestety nie udało się usunąć tej głównej zmiany. Domyślam się że chodzi o zmianię z miednicy która miała około 5 cm ... Nic z tego nie rozumie.
  • Ja też nie :( z tego co czytałam zostawiają ewentualnie zmiany o wielkości do 1 cm i wtedy podają chemię dootrzewnową. Ale skoro ją podali- widzieli w tym sens. Nic więcej nie mówił? 

  • Nic więcej, przez telefon to takie gadanie ... .

  • A no właśnie... Nie rozumiem też tego... tego,że każdą informację trzeba wyciągać, prosić się o nią. To wszystko takie... Eh musiałabym zakląć.

  • Po południu kolejna operacja, nieszczelność i wyciek treści.
  • O Matko, Łukasz przykro mi ,że musicie przez to przechodzić. Szczególnie Twoja Mama  :( trzymajcie się. 

  • Była perforacja na jelicie cienkim. Udało się to zeszyć. Przez noc Mama była na sali pooperacyjnej a teraz jest przeniesiona na Intensywną terapię ze względu na wahanie ciśnienia.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat