Rak pęcherza moczowego

14 lat temu
Walczę z nim już 8 lat,po pięciu latach walki okazało się, że są nacieki i jedyne wyjście to usunięcie pęcherza i wszystkiego co jest w pobliżu. Decyzja musiała być podjęta błyskawicznie. Oczywiście zdecydowałam się na tak skomplikowaną operację. Od trzech lat mam pęcherz zrobiony z jelita, początki były trudne, ale już jest ok. Myślę, że przerzutów nie będzie, wierzę w to bardzo mocno. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych, życzę wytrwałości i wiary w siebie:))
11998 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Myślę, że u Ciebie też nie będzie poważnych opóźnień...
  • Tecz a

    mialas cystoskopie i wyslany wynik na hispad

  • aisogg dziekuje ze napisalas  

  • aisogg piszesz o szypkim dzialaniu   tylko jak to zrobic jak wszedzie stawiaja bariery a nie kazdego stac na prywatna wizyte 

  • 4 lata temu

    Grażyna wiem, że prywatne wizyty na dłuższą metę nie zdają egzaminu. Może wystarczy jedna aby coś zdziałać..u nas coś po pierwszej wizycie ruszyło.

  • aisogg jak tato się czuje? Jak apetyt?

  • 4 lata temu

    Grazyna, nie miałam pobieranych wycinków. Jedynie cytologia osadu moczu.

  • 4 lata temu

    Aissog, jak sobie uswiadomię, co mnie czeka, to az ciarki przechodzą...

    Szybkie działanie opoznione po częsci przez lekarza...

  • TECZA   jak nie mialas robionej cystoskopi i pobranych wycinkow  to skat TY wiesz ze masz raka podstawa wydania opini o chorobie to jest cystoskopia i hispad

  • 4 lata temu

    Ado dzisiaj jadę do taty, wcześniej nie miałam jak. Z tego co mówi to trochę lepiej się czuje. Coś tam je..ale wiadomo jak to w szpitalu. Będę dla niego gotować zupę dzisiaj. Mama i siostra woziły mu rosół to jadł. On się teraz bardzo denerwuje bo worki mu rozciekają

    Tęcza szukaj dobrego urologa. Idź do takiego który pracuje w szpitalu zajmującym się nowotworem pęcherza, jest szansa że dzięki temu coś się przyspieszy. Usłyszeć o diagnozie nie jest łatwo, poradzić z nią sobie też. Masz w domu małego promyczka i o tym myśl.  Teraz szybko do urologa, już rozglądaj się za onkologiem w razie czego.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat