Usg

8 lat temu
Witam.Mam pytanie. Na ostatnim badaniu usg jamy brzusznej wykryto u mnie zgrubienie na tylnej ścianie pęcherza wym.0,6 mm. Zalecenie radiologia konsultacja urologiczna. Udało mi się dostać do urologa zlecono cystoskopię.Czy miał ktoś podobną sytuację? Mam mieć obawy że to może być coś poważnego. Cystoskopia 24 marca.
3 odpowiedzi:
  • Lola2408 Jak zrobisz cystoskop to będziesz wiedziała dokładnie co jest a na USG nie jest wiarogodny co jest a opisy są różne Poczekaj na spoko bez nerw
  • Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety z tymi nerwami będzie raczej ciężko. Mam 35 lat i do lekarza chodzę jak mnie już solidnie coś wymęczy. Skierowanie na usg dostałam z powodu kolki nerkowej którą miałam w Boże Narodzenie i złej analizy moczu po całej tej historii. Do lekarza dotarłam po prawie dwóch miesiącach.Wiem że to może być coś błahego jednak mam natłok myśli.
  • Przy każdej wieść są nerwy ale to nic nie pomoże leczę przeciwnie bo te myśli tylko dobijają człowieka Uszy do góry a będzie dobrze strach ma wielkie oczy :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat