Rak pęcherza moczowego

13 lat temu
Walczę z nim już 8 lat,po pięciu latach walki okazało się, że są nacieki i jedyne wyjście to usunięcie pęcherza i wszystkiego co jest w pobliżu. Decyzja musiała być podjęta błyskawicznie. Oczywiście zdecydowałam się na tak skomplikowaną operację. Od trzech lat mam pęcherz zrobiony z jelita, początki były trudne, ale już jest ok. Myślę, że przerzutów nie będzie, wierzę w to bardzo mocno. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych, życzę wytrwałości i wiary w siebie:))
11998 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Witam wszystkich..Jacku..żesz kurde,nie na taką wiadomość czekałam...Podobnie jak Marysia ,wierzę ,że ten prof Chłosta znajdzie dobry sposób na rozprawienie się z problemem. Pamiętam,że pisałeś iż zmiana nie rośnie,że dlatego raczej nie jest to wznowa.Skąd nagle zmiana opinii?Jak można Cię zostawić w takiej niepewność.skoro nie pobrano wycinka??doskonale rozumiem Twoje rozżalenie..Oby szybciej skonsultować to ze specjalistą..ciśnij na to spotkanie,oby nie było opóźnień. Marysiu,Twoja wiadomość bardzo mnie ucieszyła z kolei.Miło mi ,że zażywacie pierzgę,którą poleciłam.Wiem,że wszystko dokładnie przeczytałaś,jak ją przechowywać i stosować ,by jak najlepiej skorzystać z jej właściwości.Z tego co czytałam,to nie ma nic lepszego na regenerację organizmu i wzmocnienie go przy wielu schorzeniach.Ściskam mocno i życzę zdrówka. Enni...my już porozmawiałyśmy;),ale daj koniecznie znać po usg i trzymam kciuki by wszystko było dobrze.Niemniej niczego nie można lekceważyć i dajesz dobry przykład,że każdy najdrobniejszy nawet niepokój-lepiej sprawdzić . Aisogg....super ,że wyniki są dobre.Zadbacie o Tatę i będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
  • 4 lata temu

    Kochani, mam prośbę. Taką z potrzeby serca...proszę o modlitwę. Właśnie dowiedziałam się, że syn znajomego prawdopodobnie ma raka kości. Alanek ma 4 latka...

  • 4 lata temu

    Aisogg

    Pomodlę się do św Rity

    Pozdrawiam

  • 4 lata temu

    Heniek jaka wspaniała informacja ❤

    Każdy z nas chciałby taką otrzymać.

  • 4 lata temu
    Heńku gratulacje ,wspaniała wiadomość. priv
  • to bardzo mila wiadomosc gratulacje

  • 4 lata temu
    Heniek...nawet nie masz pojęcia ile radości sprawiła mi Twoja wiadomość.Bardzo,bardzo się cieszę. Jacku,a jak u Ciebie?byłeś u profesora?
  • Henku to cudowna wiadomość,cieszę się bardzo.

    Jacku aj no nie ręce opadają nacierpiales się z powodu tej operacji a oni coś zobaczyli, nastraszyli Cię a wycinka by rozwiać wątpliwości, określić sposób leczenia nie pobrali. Trzymam kciuki by profesor pomógł Ci znaleźć wyjście z tej sytuacji.

    Aisogg mam nadzieję że Wasza opieka, domowa atmosfera będą bardzo dobrym lekarstwem dla taty a z wyników bardzo się cieszę.

    Marysiu dobre wieści, wiele musieliście przejść jednak to cudownie że zrobiliście takie postępy.

    Jutro mój tato ma kontrolna cystoskopie boje się strasznie ale trzeba się z tym zmierzyć, trzymajcie proszę kciuki za mojego tatę.

  • 4 lata temu

    Heńku GRATULACJE !!!! Bardzo się cieszę.

    Ada córka . Trzymam kciuki.

    Nam przytrafiła się gorączka i znowu bakteria po wymianie nefrostomii , ale szybko się uspokoiło po antybiotyku. Teraz czeka nas TK i oczywiście czujemy strach . Ale mamy nadzieję , że będzie dobrze. Musi być.

    Pozdrawiam wszystkich.

  • 4 lata temu

    Myślę, że nie ma już co pisać o zaniedbaniu u Jacka, ponieważ on to doskonale wie. Teraz czekamy na to co powie profesor.

    Ada trzymam kciuki, Marysiu za wasz tomograf też.

    U nas coraz lepiej. Tata ma apetyt, wychodzi na krótkie spacery. Za chwile kończy antybiotyki.

    Pozdrawiam



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat