Prośba o informację

9 lat temu
Mój tatuś miesiąc temu przeszedł operację usunięcia pęcherza i rekonstrukcji z jelita, problem jest taki, że schudł 17 kg i nie za bardzo chce jeść w ogóle nie ma apetytu, czy ktoś z Państwa miał podobny problem, czy to przechodzi ? Jeszcze jedno pytanie czy znacie Państwo jakąś dobrą rehabilitację dla osób, po takiej operacji nie mam pojęcia jak mu możemy pomóc, jakie ma wykonywać ćwiczenia. Opieka poszpitalna jest naprawdę słaba, pacjent zostaje sam sobie, a rodzina bezsilna bo nie wie jak może pomóc.
4 odpowiedzi:
 • 9 lat temu
  Cześć. Mój tata ma raka płuc ale też przestał jeść zaczął dosyć szybko chudnąć po chemiach itd. I zaczęliśmy podawać mu nutrison to są to takie drinki z dużą ilością witamin i na prawdę zaczyna po nich sie lepiej czuć i mieć ciut więcej siły więc może spróbuj i twojemu tacie też może pomogą. Nam to poleciła znajoma pielęgniarka. A więc pewnie warto
 • 9 lat temu
  Dziękuję bardzo za pomoc miło jak można sie kogoś poradzić, bo cieżko tak samemu sie z tym zmagać, a przed chorym udawać ze wszystko jest ok i będzie dobrze! Niestety tata nie chce pic tych drinków modli go i próbowałam już wszystkich smaków , to ciężki pacjent jaj każdy facet :), moze masz jeszcze jakiś pomysł ? Ja już tracę nadzieje,ze kiedyś zacznie normalnie jeść tak jak do czasu choroby, nie nawidzę tego gada!!!!!!!!!
 • 9 lat temu
  Ja też nienawidzę go bo niszczy mojego tate i to strasznie. My dostaliśmy z Onkologii jeszcze taki syrop na apetyt który pomaga też bardzo nazywa się on Megalia. A czy y Tacie przypadkiem nie podajesz Nutri drinków? bo one są smakowe.A te nutrisony my podajemy energy wszystkie sa takie same. bo to tylko witaminy i nic więcej ludzie je dostają w szpitalach jako kroplówki jak pacjent nic nie je. A kosztuje to od 13 zł. za butelkę 500 ml.
 • 9 lat temu
  I Izusia nie trać nadziei bo to nic nie da. Próbujcie wszystkiego może coś zadziała. :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat