Rak pęcherza moczowego

13 lat temu
Walczę z nim już 8 lat,po pięciu latach walki okazało się, że są nacieki i jedyne wyjście to usunięcie pęcherza i wszystkiego co jest w pobliżu. Decyzja musiała być podjęta błyskawicznie. Oczywiście zdecydowałam się na tak skomplikowaną operację. Od trzech lat mam pęcherz zrobiony z jelita, początki były trudne, ale już jest ok. Myślę, że przerzutów nie będzie, wierzę w to bardzo mocno. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych, życzę wytrwałości i wiary w siebie:))
11998 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Aisogg,całe szczęście ,że uparłyście się na szpital..Wierzę,że będzie dobrze,trzymaj się Kochana..
  • 4 lata temu

    Joanna masz rację. 

    Dzisiaj już jest lepiej, wypłukali mu ropę. Nerka pracuje. Był nefrolog, powiedział że nerka pracuje. Sondy w nocy tacie wypadły w nocy. Dostaje dużo płynów. Jak powiedziała Pani ordynator...wyjdziemy z tego. Trzeba tak myśleć. Niestety dalej doskwiera brak apetytu co powoduje osłabienie

  • mam raka pecherza CIS moze ktos jest na forum co choruje na tego raka  bardzo bym chciala wiedziec jak jest grozny i jak go lecza  bardzo prosze o napisanie       POZDRAWIAM  WSZYSTKICH NA FORUM

      

  • mam raka pecherza CIS moze ktos jest na forum co choruje na tego raka  bardzo bym chciala wiedziec jak jest grozny i jak go lecza  bardzo prosze o napisanie       POZDRAWIAM  WSZYSTKICH NA FORUM

      

  • 4 lata temu

    Ja tez mam cis na 99.9%. Czekam jeszcze na wynik cytologii. Niestety, cis jest wysoce złośliwy. Tez jestem ciekawa, jaki schemat leczenia zostanie zaproponowany....

  • 4 lata temu

    Jestem w szoku. Rak pęcherza jest jednym z ostatnich, jaki bym u siebie podejrzewała. Mam 45 lat, nie palę, na wsi mieszkałam do 18 roku zycia i praktycznie całe dwoje zycie zawodowe spędziłam na wsi. Spozywałam duzo ekologicznych warzyw. Nie palę, nie mam kontaktu z chemikaliami. Jedynie jem za duzo cukru i przez wiele lat miałam bardzo stresującą pracę. Podejrzewam, ze w tej chorobie mamieszały geny...

    Mam dziecko w wieku przedszkolnym, ktore ma powazne problemy zdrowotne. Maz nie poradzi sobie z tym wszystkim. Moje dziecko miec mamę lub przynajmniej jej namiastkę.... 😂

     

  • ja z poczatku mialam brodawczaka byl niezlosliwy po roku i trzech cystoskopiach zrobil sie cis i teraz z wynikiem chispad czekam na wizyte do lekarza jakie podejmie kroki niestety zeby dostac sie wczesnie musze isc prywatnie  bo  ze skierowaniem to po nowym roku a tu czas robi swoje tak unas dziala sluzba zdrowia  pakiet onkologiczny nie dziala moze na tym forum jest ktos co juz troche przeszedl z rakiem cis prosze niech napisze bo unas to poczatki POZDRAWIAM WSZYSTKICh NA  TYM FORUM

     

  • 4 lata temu

    Grażyna.. ja też ostatnio jestem źle nastawiona do całego systemu opieki zdrowotnej chociaż sama jestem jej częścią. Myślę, że wizyta prywatna chociaż nie tania to powinnaś pójść.

    Tęcza jesteś młoda, twoja córeczka będzie mieć matkę. Masz dla kogo być silna. Musisz działać, szybko działać.

    Co do raka...w dzisiejszym świecie jest to choroba cywilizacyjna. Coraz częściej chorują osoby które prowadzą higieniczny styl życia. Chyba nie da się tego uniknąć. 

  • 4 lata temu
    Grażyna, ja będę leczyć się Lubelskim Centrum Onkologii. Idę do rodzinnego i dostaję skierowanie. Brat czekał kilka dni na wizytę w tamtejszej poradni. Ja przed czterema laty czekałam dwa dni na wizytę, teraz być może terminy się wydłużyły...
  • TECZA ja zobacze teraz co powie mi urolog bo mam na 12 prywatna wizyte ale wybieram sie do BYDGOSZCZY 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat