Rak pęcherza moczowego

13 lat temu
Walczę z nim już 8 lat,po pięciu latach walki okazało się, że są nacieki i jedyne wyjście to usunięcie pęcherza i wszystkiego co jest w pobliżu. Decyzja musiała być podjęta błyskawicznie. Oczywiście zdecydowałam się na tak skomplikowaną operację. Od trzech lat mam pęcherz zrobiony z jelita, początki były trudne, ale już jest ok. Myślę, że przerzutów nie będzie, wierzę w to bardzo mocno. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych, życzę wytrwałości i wiary w siebie:))
11998 odpowiedzi:
  • Aisogg i jak tam tato przyjęty do szpitala? Jutro będę trzymała kciuki za powodzenie jego operacji. Trzymajcie się! Daj proszęznać jak poszło.

  • 4 lata temu

    bbb to dobre wieści.

    Ada, niestety tata wrócił z kwitkiem. Za dużo pacjentów na oddziale. Ma się ponownie przyjąć 30września. Tata się z jednej trony zdenerwował, z drugiej ucieszył. Jak będę znała termin operacji to napiszę. Chyba zaraz w poniedziałek po przyjęciu będzie.

  • aisogg oj przykro mi że tak się stało, Tato i Wy pewnie bardzo się denerwowaliscie ale i chcieliście by leczenie poszłoddo przodu a tu pauza. Oby już ta kolejna data była pewna.

  • 4 lata temu

    Tak, już byliśmy nastawieni na tą operację. Znowu trzeba czekać, ale jakoś jesteśmy spokojni.

  • 4 lata temu
    Trzymajcie się!
  • 4 lata temu

    Witaj Heńku,pozdrawiam.

  • 4 lata temu

    Hej wszystkim, do trzech razy sztuka. Dzisiaj tata pojechał. Ale operacja przesunięta na środę więc wrócił do domu. Bez sensu tyle leżeć w szpitalu. Mam nadzieję, że to już ostateczny termin. Wszyscy chodzą nabuzowani. 

    Piszcie co u Was?? Tak tutaj cicho, pusto..

  • 4 lata temu
    Czesc wam ..jakie uzywacie worki urostomijny ? u mojego taty caly czas przeciekaja i chodzi z duzym podpietym
  • 4 lata temu

    julka jak tata po operacji. Szybko doszedł do siebie? Wszystko ok? Z tego co czytałam to worki BBraun polecane były.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat