Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • Dzięki Łukasz.

    Do szpitala nie dodzwoniłam się. Dzwoniłam od 8 rano. Chciałam podać poziomy cukru. Oby jutro nie było przez to problemów. 

  • I jak Iza zrobili Tacie badanie bez problemu ?
  • Na szczęście tak. Przed petem było badanie krwi, wyniki po 3 minutach. Wynik 118 ale dopuścili do badania. 

    Wyniki 28ego. Staram się czytać jak najmniej i myśleć też, bo wiem ,że od 28ego wszystko może wywrócić się do góry nogami i wtedy już nie odgonie myśli ani nie dam rady nie siedzieć na necie. 

    Jak czuje się Mama? Kiedy kolejne badania? Po całej serii?

  • No to dobrze :) Mama ok pierwszy cykl bez jakichkolwiek skutków ubocznych. kiedy badania nie wiem, ale myślę że zaczynamy od początku czyli za około 3 miesiące powinny być.
  • 4 lata temu
    Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś moze coś powiedzieć o dr Polkowskim z Lublina?Znajoma w lutym ma u niego operację rak jelita grubego wznowa..Pierwsza operacja była w Bielsku-Białej teraz polecono Polkowskiego...
  • 4 lata temu
    Agnieszka76 dziękuję bardzo. Tego lekarza polecił nam lekarz z Bielska i mamy już termin operacji. Byliśmy na wizycie w Lublinie i wrazenie zrobił dobre, ale wiadomo ile ludzi tyle opinii...tak czy inaczej operacja przed nami . Dziękuję bardzo.
  • Cześć Ewa0000. Czy możesz napisać, w którym miejscu jest wznowa i jak bardzo zaawansowana?

  • 4 lata temu
    Łukasz93 napisał:super Lukasz bardzo sie ciesze, jak ci mowilam jest sporo ludzi ktorzy to dobrze toleruja.Oby tak dalej.

    No to dobrze :) Mama ok pierwszy cykl bez jakichkolwiek skutków ubocznych. kiedy badania nie wiem, ale myślę że zaczynamy od początku czyli za około 3 miesiące powinny być.


  • 4 lata temu
    Dzień dobry Izabela81 Jutro Ci opiszę całą historię choroby. Mamy też parę pytań, może ktoś będzie mógł się podzielić swoją historią , coś doradzić, podpowiedzieć..
  • Oczywiście Ewa0000, po to tu jesteśmy. Każda historia coś wnosi, dostarcza informacji, nieraz bardzo cennych. 

    Łukasz bardzo się cieszę! Oby tym razem chemia dobiła doszczętnie to dziadostwo. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat