Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Cześć GOCHA , czym się leczysz ? Jak Ci się żyje? Pozdrawiam serdecznie ☺️

  • 3 lata temu

    Gocha gdzie się leczysz no i jaki lek przyjmujesz

  • 3 lata temu
    W chwili obecnej biorę ACCORD 100mg 1x dziennie .Poprzednio przez lata GLIVEC. Jest dobrze wyniki również.Chwilami nie pamiętam że choruję na tak poważną chorobę.BRC mam 0,001
  • 3 lata temu

    GOCHA pięknie!
    Miło słyszeć , cieszę się i nie ukrywam , że dodałaś mi otuchy ... 

  • 3 lata temu

    Masz ładne wyniki tak trzymac😆

  • hej hej :) Czy są tu osoby, które odstawiły chemię? Ja byłam na Tasignie, od stycznia eksperymentalnie mi ją odstawiono. Miało być tak pięknie, ale są też negatywne.
  • 3 lata temu

    Madzialena czytałam twoje wpisy z przed 7 lat i zastanawiałam się czasem co u ciebie .no i proszę jest .witam cię serdecznie .napisz  co jest nie tak po odstawieniu leków

  • 3 lata temu

    Gocha, długo bierzesz imatinib 100 i dlaczego taką małą dawkę. Ja kiedyś tam brałam imatinib accord 200mg, ale podobno tak mała dawka nie działa i brałam 300 mg i tak jest do teraz. Fajnie się czyta takie wiadomości, że wszystko jest ok. Pozdrawiam 

  • Po tylu latach brania chemii od stycznia jej nie biorę. Przez ponad rok przed odstawieniem miałam w badanach okrągłe zero. ślady choroby niewykrywalne. Przed odstaweniem ostrzegano mnie, że mogę mieć objawy podobne jak na początku leczenia- aszcza bóle kostne. No i mam.. Z aktywnej, ruchliwej kobiety stałam się prawie kaleką. Kolana, biodra, łokcie i dlonie - jeden ból. Wlaśnie wstalam po kolejnej nieprzespanej nocy, mimo że wieczorem wzięłam tabletki przeciwbólowe. I zastanawiam się, czy to zawsze tak jest, czy powinnam szukać innych ewentualnych przyczyn bólu.
  • 3 lata temu

    MADZIALENA, aż nie do wiary że po odstawieniu lekarstwa są takie skutki uboczne. Chyba nie jest tak, że lek który bralas jedno naprawilo a resztę zepsuło. Zrób sobie badania na rzs. A co na to Twój lekarz, chyba musi być jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia. ♥️



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat