Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • BasiaM- mam wynik 5,5 po 3 mc leczenia, moja Pani doktor mówi, ze to dobry wynik i wg tych tabel jest to odpowiedz optymalna. 0,1 to chyba oczekiwane po ok 9-12 mc leczenia.

  • 3 lata temu
    Polineczka, a ile miałaś leukocytów przy zdiagnozowaniu bialaczki?
  • BasiaM- ponad 200 tys. 

  • 3 lata temu
    Polineczka - to duużo... ja miałam 37 tys. i dlatego szybciej miałam lepszy wynik.
  • Witam, ja diagnozę PBSz usłyszałam 3 lata temu, przetestowałam wszystkie linie leczenia, nawet zostały mi jakieś opakowania Sprycla. Obecnie jestem 7 miesięcy po przeszczepie szpiku i jest wszystko dobrze. Wracam do sił i nadziei na lepsze jutro

  • 3 lata temu

    Cześć Dorotkaaa, czy to znaczy , że żaden lek na Ciebie nie zadziałał? Możesz przybliżyć co się działo przez te 3 lata? Pozdrawiam i życzę zdrówka. 

  • 3 lata temu
    Dorotkaaa - tzn. że szpik się przyjął? Trzymam za Ciebie kciuki!!! Przeszczep to jedyna metoda na wyzdrowienie .... Powodzonka :)
  • 3 lata temu

    Witam wszystkich serdecznie.mam pytanie czy ktoś z was szczepi się przeciwko grypie pozdrawiam

  • 3 lata temu

    Ja i cała moja rodzina szczepiła się p. grypie w listopadzie . Do tej pory wszystko ok. 

  • 3 lata temu
    Choruję od 14 lat i szczepię się przeciwko grypie od lat i nie przeziębiam się i nie mam żadnych skutków ubocznych.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat