Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • Tatka-czekam... mam wizytę 15.07 i wtedy ma być informacja jaki wynik. Ostatnio spadły mi leukocyty i lekarz rozważa zmniejszenie dawki imatinibu. Trzymajcie kciuki żeby morfologia podskoczyła i BRC/ABL był dobry. Tak bym chciała żeby się to unormowało, żebym psychicznie odpoczęła. 

  • 3 lata temu
    Tatka -ja po trzech latach mam 0,2 . W sierpniu mam nast. wizytę i zobaczę czy się coś zmieniło.
  • 3 lata temu
    Tatka - jaką dawkę bierzesz?
  • 3 lata temu
    Tatka - jak napisała kiedyś Jadzia - "zero stresu to połowa sukcesu w naszym leczeniu" U mnie to się sprawdziło!!!
  • 3 lata temu

    Od początku przyjmuję Imatynib 400 ☺️

  • Witam wszystkich ☺️  Ja po dzisiejszej wizycie, leukocyty niskie ale bez zmiany wiec zostaje 400 Imanityb i wyniki Brc/abl po 3 mc leczenia 10% 💪. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za Was forumowicze ☺️

  • * poniżej 10%  

  • 3 lata temu

    Cześć, ja też dziś po wizycie . BCR nie zmniejszył się od ostatniego razu, ciagle 1% ,zwiększyli mi dawkę z 400 mg na 600 mg (imatynib) trochę się martwię , leczę się 9 mies . Czy ktoś coś mi podpowie? Ktoś miał podobne doświadczenia? 
     

  • 3 lata temu
    Polineczka - masz wynik 0,1? bo już z matematyką u mnie coraz gorzej :)
  • 3 lata temu
    Tatka, tak myślałam, że Ci zwiększą dawkę... nie martw się - muszą Ci dopasować dawkę. Ja tez na początku miałam dawke 400 mg Imatynibu, później dostałam Sprycel dawka 100 (ale on jest silniejszy od Imatynibu), a teraz mam dawkę Sprycla 50 mg, a wyniki mi sie nie polepsza przy tak małej dawce, wahaja mi się pomiędzy 0,01 0,02 0,1


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat