Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Madzialena a molekularne po odstawieniu leków dalej masz 0

  • Cześć ☺️ czy miewaliście zawroty głowy i osłabienie (5mc leczenia) ? Jeżeli tak to jak sobie z tym radzić bo we mnie zawsze to wzbudza lek i niepokój jak mam taki dzień. 

  • 3 lata temu

    Polineczka jesteś jeszcze pod wrażeniem choroby, ale się przyzwyczaisz i będzie ok. To najprawdopodobniej skutki uboczne imatinib - u. Nie stresuj się bo to najgorszy doradca. Życzę zdrówka i pozdrawiam

  • Jadwiga -dziękuję za odpowiedź, napewno nerwy robią swoje. 

  • @dora1119 nie wiem, bo ze względu na COVID nie widuję lekarki. Przyjeżdżam, zdaję krew i wychodzę. Myślę jednak, że gdyby coś tam się działo, to by mnie zawiadomili.
  • 3 lata temu

    MADZIALENA a jak Ty się czujesz kochana? 

  • 3 lata temu

    Dobry wieczór 🙂 Mój drodzy co u Was słychać?. Jak  Wasze zdrówko ,wyniki ?. U mnie minął  już 4 rok jak choruje. Wczoraj odebralam wynik 0,0025. 🙂Dzieki Waszym wpisom mogłam to wszystko łatwiej przetrwać.  Dziękuję bardzo. Zdrówka wszystkim życzę !

  • 3 lata temu
    Dorota52 - tak początki są zawsze najgorsze, ja na początku choroby też często tu zaglądałam, teraz już się do choroby przyzwyczaiłam i mniej się boję i coraz mniej myślę o tym intruzie, żyję na luzie.... oby tak dalej.... pozdrawiam :)
  • dzis 10 rocznica pbsz 4 lata Gliwek opuchlizna.4lata Sprycel woda w płucach.od 2 lat tasigna
  • 3 lata temu
    edward1941 - to podonie jak ja. W listopadzie 11 lat jak choruję , ponad 4 lata na Glivec / wyniki pogorszyły sie/, potem Sprycel i płyn w opłucnej i teraz na Tansigne -prawie 2 lata. Oby tak dalej. Pozdrawiam :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat