Rak pęcherza moczowego

13 lat temu
Walczę z nim już 8 lat,po pięciu latach walki okazało się, że są nacieki i jedyne wyjście to usunięcie pęcherza i wszystkiego co jest w pobliżu. Decyzja musiała być podjęta błyskawicznie. Oczywiście zdecydowałam się na tak skomplikowaną operację. Od trzech lat mam pęcherz zrobiony z jelita, początki były trudne, ale już jest ok. Myślę, że przerzutów nie będzie, wierzę w to bardzo mocno. Pozdrawiam wszystkich chorych i zdrowych, życzę wytrwałości i wiary w siebie:))
11998 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    enni Ja Cie pamietam :) Nigdy nie slyszalem ani sam nie doswiadczylem objawow o ktorych piszesz. To pewnie cos innego. Moze przesilenie, infekcja ? Bylas na USG?
  • 4 lata temu

    Dziękuję Wam za odpowiedz

  • 4 lata temu

    Gwidon na USG nie byłam, moje objawy minęły, ale przed tym wszystkim jak to się zaczęło byłam u ginekologa. Miałam robione usg dopochwowe i dosyć bolesne, myślę że porostu ponaruszal mi wszystko tam w środku i stąd to uczucie. 

  • 4 lata temu
    enni No widzisz! Jest logiczne wytlumaczenie :) Tylko spokoj moze nas uratowac. Ja mam kontrolna cystoskopie za 10 dni. 3 lata mialem spokoj i pewnie dalej tak bedzie. Pozdrawiam.
  • 4 lata temu

    Gwidon to ja trzymam mocno kciuki żeby było wszystko dobrze, musi być dobrze 😊Daj znać po kontroli 😊

  • 4 lata temu
    Tylko pozytywne myślenie!!
  • 4 lata temu
    Dam znac tak czy inaczej. A tak nawiasem: chyba bym nie chcial pracowac jako urolog...caly dzien wacki i kuciapki … to musi negatywnie wplywac na seks :D
  • 4 lata temu

    Nowa77

    Gratuluję z całego serca . Masz rację nie ma lepszego prezentu . Mam nadzieję , że my z mężem też taki prezent dostaniemy. 

  • 4 lata temu

    Nowa77 super wiadomość i to akurat w przedświątecznym czasie. Wspaniale.

    Mój tata dzisiaj był na kontroli u urologa. Po przygodzie z sepsą na szczęście nerki pracują prawidłowo. Wyniki z krwi jeszcze nie idealne, ale zadowalające. Pani doktor przyznała się, że obawiała się straty nerki..

    Pozdrawiam

  • 4 lata temu

    Witam wszystkich:) Jestem tutaj nowa. Potrzebuję porady:( Mój dziadek ma 75 lat. W zeszłym roku w jego moczu pojawiła się krew. Zgłosił się do lekarza, wykonano badanie moczu, wszystko ok. Po kilku miesiącach znów pojawila sie krew (ale już nikomu o tym nie wspomniał). Ostatnio zaczęła bardzo go boleć noga. Ledwo chodził, tak jakby coś go rwalo. Lekarz rodzinny uznał, że to rwa kulszowa i przepisał zastrzyki. w międzyczasie znów pojawiła się krew w moczu. Tym razem badanie moczu wyszlo bardzo złe. Wykonano mu cystoskopie. Rozpoznanie wstępne: Guz pęcherza T2 (rozległy guz obejmujący ścianę prawą i trójkąt pęcherza). Pobrano mu wycinek i oczekujemy na wynik. Dziadek chodzi załamany:( Czy opis ten świadczy o tym, że guz jest naciekajacy? Czy ból nogi może świadczyć o tym, że jest jakis przerzut? Czy ktoś wie coś na ten temat?:(



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat