Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • 2 lata temu

    Witam, mąż ma ustaloną radioterapie za 3 tyg . Potem chirurdzy podejmą decyzję co dalej. Czy ktoś na grupie stosował naftę  oczyszczona jako wspomagacz przy nowotworze jelita grubego? 

  • 2 lata temu
    Witam. Operację raka miałam 8 lat temu.Były przerzuty do węzłów chłonjnych.Chemioterapię miałam rozpoczętą około 2 tygodnie po opracji. Usunięta całkowicie esica i górna część odbytnicy.Stomii na szczęście nie miałam. Chemioterapia trwała 6 miesięcy.Od tej pory spokój, dzięki Bogu bez wznowy. Stosowałam Wit, D3,olej lniany i nutridinki. Rak jest całkowicie wyleczalny, ale nie wolno się poddawać i być dobrej myśli, a będzie dobrze.Życzę zdrowia.
  • Fajne wieści oby takich jak najwięcej .

    😊

  • 1 rok temu
    Megi nie próbujcie tego!
  • hiii
  • 1 rok temu
    A jakie to są kapustne?
  • Dakota wszystkie kapusty, kalafior, brokuły, kalarepa, brukselka. To tylko z tych, co jestem pewna na 100%, ale pewnie jest tego więcej.

  • Hej, co tam u Was słychać ? Mam pytanie, czy ma ktoś do polecenia chirutga onkologa, ktory zerknął by na płytke z badaniem PET . Mój tato po raz kolejny na wznowe ( ostatnia 4 lata temu ) i jest pytanie , czy wznowa jest na trzustce czy jednak na jelicie cienkim. Tato był u jednego chirurga w Lublinie , który po obejrzeniu płyty stwierdził ,że wznowa prawdopodobnie jest na jelicie cienkim ,a nie tak jak w opisie badania na trzustce ( jest to niejedoznaczne ) . Tato umowil sie na zabieg usuniecia tego dziadostwa, jednak chciałby chyba to skonsultować jeszcze z kims innym . Proszę o pomoc :) Z góry dzięki
  • 1 rok temu
    Myśle ze bardziej kompetentny niż chirurg jest specjalista medycyny nuklearnej bo to jest jednak specyficzne badanie.
  • 1 rok temu

    Witam wszystkich!

    Mój mąż odebrał wczoraj wynik histopatologiczny po kolonoskopii - rak gruczołowy G1. Przyznam że spadło to na nas jak grom z jasnego nieba. Mąż wcześniej chodził do proktologa bo miał krwawienia z odbytu podczas wypróżnień i powiedział mu że to guzki krwawnicze, na szczęście dał  też skier.na kolonoskopię. Mąż jes umówiony do chirurga onkologa za 2 dni. Może ktoś z Was miał podobną sytuację i coś nam doradzi. Mąż ma 53 lata i choruje na cukrzycę insulinozależną. Bardzo się boję o Niego



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat