rak jajnika - objawy i diagnoza

7 lat temu
Na głównym wątku założonym przez Gojkę toczy się dużo dyskusji na temat procesu leczenia. Wiem, że wszyscy są tam mile widziani, ale myślę, że założenie wątku, w którym można podzielić się tym, jak przebiegał proces wykrycia raka i etapów go poprzedzających byłby również przydatny. Jest wiele osób, które szukają informacji na ten temat. Może tutaj można byłoby je zebrać?
4 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Popieramy ten wątek Kochani! Wasze doświadczenia są bardzo potrzebne, bo rak jajnika należy do tych, które wykrywa się wyjątkowo późno. Dzielcie się prosimy Was tutaj tym, jak wyglądała Wasza diagnostyka. redakcja FAQRAK/Policzmysie.pl
  • Dziewczyny czy któraś z Was na początku drogi kojarzy takie objawy jak: bolesne parcie na pęcherz oraz bol przy oddawaniu moczu? Jestem w trakcie diagnostyki: torbiel 4cm na jajniku, he4 70 (norma 70) roma: 15% (norma poniżej 11.4%)
  • Cześć, czy któraś z Was miała guza/torbiel nie w albo na jajniku a poza nim, tzw okołojajnikowy albo okołojajowodowy? Czy takie zmiany też mogą okazać się złośliwe?
  • Teraz siedzę i tak przeglądam moje usg brzucha i pani radiolog powiedziała podczas badania że jest jakaś torbiel/guz w trzonie macicy a gdy byłam u gina to powiedział że jest ta torbiel/guz tylko że na jajniku! Jak żyć?  Kogo słuchać?  Czy nie da się odróżnić jajnika od trzonu macicy?!  Ktoś ma takie doświadczenie za sobą?  Pozdrawiam Was serdecznie Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat