Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Ja przez jakiś czas brałam hepa-merz+esentiale forte 2 razy po1.teraz jak wyniki są  w normie biorę tylko esentiale a hepa merz sporadycznie. Pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    dzięki dora 1119🙂

  • Po dwóch tygodniach brania accord w dawce 300mg leukocyty spadły mi do 2800 z3800. Musi być niezła trucizna. Właściwie to wszystko polecialo w dół. No zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    Witam Wszystkich - czy ktoś z Was bierze probiotyki jeżeli tak to jakie?

  • Jadziu po prostu brak słów. Trzymam kciuki i serdecznie cię pozdrawiam

  • 5 lat temu

    Jadziu ja brałam Accord przez 3 mies. Wcześniej brałam przez ok. 2 mies Meaxin. I po tym Accord wyniki zaczęły szaleć. Lekarka powiedziała mi że za bardzo jest toksyczny na moją krew i zamieniła mi na Sprycel. Jak na razie to po 1 mies. brania Sprycla wyniki z krwi wyszły super, ale gorzej z wątrobą u mnie. Pozdrawiam....

  •  Cześć i czołem!:)

    Czy ktoś z Was leczy się w Warszawie? Potrzebuję lekarza z polecenia najlepiej. Do tej pory leczę się w Lublinie, mieszkam w Warszawie i coraz częściej  myślę o przeniesieniu właśnie tutaj...

    Obecnie przyjmuję Tasignę - po pół roku 0,05 pozniej po 8 miesiącach 0,19, a po 9 miesiącach 0,46... 

    Kolejne badanie za 3 tygodnie i jeśli dalej rosnąco to kolejna zmiana leku...

    Pozdrawiam!

  • Basiu M sprycel to jest juz wyższa półka, są to oryginalne leki a nie generyki. Będę w czwartek u dr to zobaczymy co powie, zresztą to szpital zamawia i tak aby było tanio. Bądźmy dobrej myśli i trzymajcie się dziewczyny, dzięki bardzo za kontakt. 

  • Narazie dwa tygodnie przerwy w braniu accord a potem dalsze decyzje,. Jak jest dobrze to trzeba spieprzyc, mam leykocytipenie.. Mam nadzieje że będzie ok Pozdrawiam 

  • BasiuM - a może to zatykanie dziur w pracy nie będzie takie złe??? Srać na nich. Ty jesteś najważniejsza. Może to sprawi, że będziesz jakoś tam bimbać w robocie pół dnia???

    W banku ciężko o współczucie. W moim banku centrala zadecydowała aby mnie zwolnić abym białaczką nie zaraziła innych. Wykształceni debile.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat