Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • 5 lat temu

    BasiaM - ja jeszcze nie wróciłam do pracy mam ciężką fizycznie pracę chociaż bardzo ją lubiłam nie mogłam wrócić bo te płytki co raz miałam niskie.Pozdrawiam.

  • 5 lat temu

    asiaM - a tymi ludźmi się nie przejmuj nie ma co .Pozdrawiam.

  • 5 lat temu

    BasiaM  chyba każdy z nas stąd nie wymaga ale najnormalniej w świecie oczekuje od bliskich sobie osób i od tych którzy są z nami dzień w dzień empatii ale z pewnością przede wszystkim zrozumienia całej tej sytuacji w której się znaleźliśmy ale myślę i jestem o tym przekonana, że skoro jest mimo wszystko inaczej to znaczy, że te osoby nie są warte naszej uwagi. Są banały które mówią o zrozumieniu chorej osoby, o wspieraniu itp.itd. ale dopiero kiedy oko w oko się stanie z taką sytuacją to wyłazi prawda. Skup się na sobie, skup się na osobach wartych Twojej uwagi a reszta z czasem pewnie zrozumie, że choroby się nie wybiera i może dotknąć każdego. Pozdrawiam Ciebie mocno, trzymaj się i do przodu, do przodu🙂

  • 5 lat temu

    kaa - masz rację, przyjaciół poznaje się w biedzie.

    Zły człowiek zawsze będzie złym człowiekiem. Są nawet tacy co też w życiu swoje przeszli, ale niestety nie nauczyli się pokory.

    Pozdrawiam Cię i K5555 😍

  • Basiu pamiętaj jest powiedzenie "aby kogoś zrozumieć trzeba samemu to przeżyć"i właśnie tak jest. Jak mnie nie dotyczy to mnie to nie obchodzi, ale jak coś mi się przydarzy to klekajcie narody,wtedy moje jest najważniejsze. Tak to jest, brak empatii z każdej strony. Napisałam ponieważ sama to przechodziłam.Pozdrawiam

  • 5 lat temu

    Nala- wyślij mi adres sms-em na numer 661083228 - wyślę to co obiecałam.

    Dziewczyny - czy biorąc nasze cudowne tabletki - można robić paznokcie np. tytanowe, bo ja sobie robię, ale teraz mam obawy...

    W ostatnich badaniach morfologia krwi wyszła mi super, gorzej z Aspat i Alat, muszę iść za 2 tygodnie do kontroli. Mieliście też problemy z tymi parametrami?

    Pozdrawiam😎

  • BasiuM co do paznokci to raczej ci nie pomogę  :). Rzadko maluję  . Natomiast do do wyników to powiem Ci,ze z początku leczenia tak ok roku miałam super. Potem wzrosły mi. Hematolog powiedziała mi żeby brać codziennie 3×2 tabl essentiale forte i pić olej z ostropestu. Po 2 tygodniach wyniki były już ok. No i dieta lekkostrawna.  Essentiale biore nadal ale juz nie codziennie A olej musze kupić i  znow popić troche. Pozdrawiam i zdrówka życzę ☺

  • BasiuM ja będę imanitib teva. A nie wiem czy przy spryclu  czy tasignie tez można brać ten olej i essentiale. Może jakaś  dobra duszyczka  będzie wiedziała i  napisze :)

  • BasiuM miało być  napisane biorę  imanitib teva :)

  • 5 lat temu

    dzięki Dorotko52🙂



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat