Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka cmok cmok Was

  • Nala trzymaj się. Buziaki 🙂

  • K555 - a czasami biorę takie tabletki ale nazwy zapomniałam. Ale każda tabletka to też chemia, dlatego a jogurtowa panienka jestem. kapusta kiszona i ogórki kiszone i mi wystarczy. Do tego razowy chleb aby dokarmić dobre bakterie i jest dobrze

  • 5 lat temu

    Nala123 -  dziękuję i zyczę Ci dużo zdrówka.

  • Jadziu jak się czujesz bez leków. Pozdrawiam cię serdecznie ❤❤❤

  • Dora 1119 dziękuję bardzo, czuję się dobrze, mogę powiedzieć, że odpoczywam gdyby nie siedziało z tyłu głowy co dalej. Taka sytuacja po tym accordzie dot dużo osób, no będziemy walczyć. Wiem,, że szpital podpisał kontrakt na 2 lata. Chyba że nas wytruje dobra zmiana. Poza tym to ok. Pozdrawiam serdecznie 

  • Czy ktoś z was przyjmuje imatinib teva i traci włosy?Od kilku dni wyciągam je garściami. Tragedia!!!!Czy ten proces można zatrzymać?Czy stracę wszystkie????

    Lek przyjmuję od lutego.Chorobę wykryto w grudniu ubiegłego roku. Byłam w 16tym tygodniu ciąży. Dostawalam interferon dla bezpieczeństwa dziecka.Urodzilam w 34tym tygodniu.Mała jest zdrowa. 

    W ciąży też traciłam włosy ale teraz to naprawdę strasznie lecą:(((((

  • 5 lat temu

    Joasiajoasia - ja też tracę włosy. Zaczęły mi wypadać po 5 mies brania Imatynibu. Teraz od 1 mies biorę Sprycel i nadal wypadają. Tez jestem załamana,  swoje mam rzadkie a teraz szkoda słów. Lekarka kazała kupić w aptece jakiś lek -"włosy, skóra, paznokcie". Biorę dopiero 2 tygodnie, ale na razie nie ma efektów. Dodatkowo Jadwiga poleciła mi odżywkę WAX z apteki. Pozdrawiam 🙂

  • 5 lat temu

    Joasiajoasia - ja przymuje imatynib teva mi też wypadały włosy ale mi lekarz zmniejszył dawkę i na razie przestały.Życzę Ci dużo dużo zdrowia.

  • Moje kochane dziewczyny tu oprócz leków działa również stres. Znam to z własnego doświadczenia, bo jeszcze nie brałam niczego a grzywki już nie miałam i ogólnie mi się bardzo przerzedzily i z czasem wróciły do normy. Używałam cały czas odżywki WAX. Bądźcie cierpliwe bo nie ma wyjścia. Pozdrawiam i życzę gęstych czupryn 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat