Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Misiek2lucky dzięki za odpowiedź  :). To teraz już wiem dlaczego  bolą  mnie stawy.  Mam zdiagnozowana borelioze.  Stąd te bóle stawowe . Miłego dnia :)

  • Jadwiga - proszę fotkę jakiego wax używasz, bo ja tragicznie wyglądam jeśli chodzi o włosy

  • Dorota - ból stawów to chyba u każdego obowiązkowy!!

  • 5 lat temu

    Dorota52 a jak tą borelioze odkryłaś jakie miałaś objawy jeszcze ?

  • BasiuM byłam ostatnio u fryzjerki i  powiedziała mi ona,że  bardzo dobrze na wlosy robi olej kokosowy i....majonez ;). Ze trzeba nakładać na wlosy . Mają być one po nich lśniące, puszyste no i mniej ponoć  mają  wypadać.  Mam zamiar spróbować   ;)

  • k5555 witam:).Oj z tą  borelioza to długa historia.Źle się  czułam. Bolały stawy,były zawroty głowy, problemy ze wzrokiem itd. Po kilku pobytach na oddziale laryngologii sama podpowiedziałam doktor,ze to może borelioza. No i po badaniu krwi  okazało się, że tak. Wylądowałam w szpitalu na leczenie. Ale żeby było ciekawiej  rumień pokazał się dopiero 3 lata pozniej ,jak dobrze pamietam. To było 9 lat temu. Teraz wyniki pokazują ze wynik ujemny, ale stawy bolą. Raz mniej raz bardziej,czasami wcale. Tak,więc proszę  uważajcie na tego pajęczaka.  Małe to a tyle problemów 🙁☺. Pozdrawiam wszystkich. Zdrówka.

  • 5 lat temu

    Dorota52- bo jak bierzemy leki to tak naprawdę nie wiadomo czy bóle w kościach czy jakieś inne to od leku.Dziękuję za odpowiedź życzę Ci dużo dużo zdrowia.

  • 5 lat temu

    DZIĘKI JADZIU I DOROTKO52. KUPIŁAM DZISIAJ WAX DO JASNYCH WŁOSÓW - ZOBACZYMY JAKIE EFEKTY. JA MAM RZADKIE WŁOSY I MYJĘ CO DRUGI DZIEŃ, A W GRZEBIENIU PEŁNO WŁOSÓW. JESZCZE TYDZIEŃ I ŁYSA BĘDĘ. WYDAJE MI SIĘ, ŻE WŁOSY Z CEBULKAMI WYCHODZĄ.

    Dorotko52 - czy mogę wiedzieć na jaki okres dostałaś rentę i czy masz jakieś inne choroby że jesteś na rencie?

  • BasiuM dostałam  na 2 lata. 

  • 5 lat temu

    dzięki Dorotko52 🙂



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat