Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4845 odpowiedzi:
  • Mam pytanie ,czy w Waszych poradniach też musicie przed każdą wizytą 2 dni przed wykonać test?
  • nie u mnie na razie nie trzeba było.

  • 3 lata temu

    W Gdańsku nie trzeba ... 🙂

  • 3 lata temu
    Za tydzień mam wizytę w Poradni,narazie nic mi nie wiadomo,abym miała robić test-Olsztyn
  • Suwałki przynajmniej w styczniu...nie trzeba było.

  • 3 lata temu

    A na czyj koszt ten test? Ja byłam 16 lutego w Warszawie to tylko wypelnialam 2ankiety.

  • Testowanie nie jest odpłatne,na podstawie skierowania od hematoonkologa. Dzisiaj byłam na wizycie i dowiedziałam się, że test będę musiała wykonać przed każdą wizytą aż do momentu zaszczepienia. Pozdrawiam B.B.
  • 3 lata temu
    Witam jestem nowa na forum. Przerażona leczę się Meaxinem 3 miesiące, dzisiejszy wynik molekularny to 4,3, czyli jest odpowiedź na leczenie. W Bydgoszczy nie ma konieczności robienia testów przed wizytą. Dziękuję za posty, dodają otuchy, że z chorobą można żyć.
  • 3 lata temu

    B. Bednarska a gdzie się leczysz tak nieśmiało zapytam dot. miasta. Pytam dlatego, że testy mogą być standardem dla nas ale i utrudnieniem ich wyk. Pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    Cześć Bageta40, jak się czujesz fizycznie i psychicznie? Jak byś potrzebowała jakiś informacji to służę pomocą, leczę się 1,5 roku i już troszkę wiem o chorobie. Najważniejsze to : głowa do góry i pozytywne myślenie! ☺️ Pozdrawiam całą naszą zgraną grupę  



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat