Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Cześć Jadwiga. Leczę się w Białej Podl. (woj. lubelskie) do której przeniosłam się z Lublina po 10 latach. Chcę zauważyć, że rozumiem potrzebę testowania, jednak jest to b. uciążliwa wycieczka 2 razy w -cu dzień po dniu , ponad 50 km od miejsca zamieszkania. Ponadto z uwagi na ograniczenia w kursach busów zwłaszcza w godzinach rannych muszę korzystać z taxi. Pozdrawiam B.B.
  • 3 lata temu

    Bardzo dziękuję Tatka, przyda się wsparcie bo psychicznie jest słabo co przekłada się na złe samopoczucie:(

    Chciałabym podzielić się z Wami wiadomością, iż wczoraj zostałam zaszczepiona pierwszą dawką przeciwko Covid 19-firmy Pfizer. Dzień wcześniej się zarejestrowałam, podobno ktoś wypadł i zadzwonili do mnie, pomimo iż jeszcze przecież nie Nasza kolej...

  • Hey 

    A ile masz lat jeśli można zapytać ?

    Ja jutro idę na szczepienie astrą.

    Zobaczymy jak mój organizmie się zachowa, mam nadzieje że będzie Ok.

  • 3 lata temu

    Bednarska , mi właśnie o te wyjazdy chodziło. Ja mam 200 km, nie wyobrażam sobie podróżować tam i z powrotem. Dajcie spokój do czego to doszło. Bardzo mnie ciekawi ta szczepionka Astra Z. Pozdrawiam Trzymajcie się i zdrówka ♥️. 

  • 3 lata temu
    Cześć Wiolkafiolka mam 41 lat. Szczepiona byłam z grupy 1b osób przewlekle chorych. Jak widać Pbsz kwalifikuje się do tej grupy. Według zaleceń specjalistów Ministerstwo postanowiło w/w grupę zaszczepić Pfizerem i Moderną. W moim przypadku jakiś medyk nie przyszedł i aby szczepionka się nie zmarnowała Pani w rejestracji postanowiła ruszyć listę osób z chorobami przewlekłymi. Musiałam dojechać do godziny:)) Jeśli chodzi o samopoczucie jest ok, tylko ręka boli
  • 3 lata temu

    bageta40 piszesz, że się zarejestrowalaś. Ruszyła u was rejestracja osób przewlekle chorych na szczepienia?

    Jeśli chodzi o początki choroby to psychicznie też było mi bardzo ciężko. Na szczęście miałam duże wsparcie rodziny. Teraz minęły juz ponad dwa lata jednak strach dalej siedzi gdzieś tam głęboko. 

  • 3 lata temu

    Maronia ja zaniosłam do lekarza rodzinnego zaświadczenie od hematologa. Lekarz rodzinny od razu wystawił e-skierowanie, przekazał papiery do rejestracji i kazał czekać na telefon między 1 a 8 marca jak ruszy rejestracja...A tu na drugi dzień taka niespodzianka z tym telefonem. Nawet nie zdążyłam się nastawić psychicznie. Może nawet lepiej bo strasznie obawiałam się tego szczepienia jak zareaguje mój organizm.

  • Dziewczyny tez się boje tej astry jutro.

    No ale skoro już mam termin to pójdę na astrę. 

    Mam nadzieje że będę czuła się dobrze.

    Pozdraiama 

  • 3 lata temu

    Wiola TRZYMAM KCIUKI ♥️, musi być dobrze. 

  • 3 lata temu

    Maronia głowa do góry, żyj normalnie i staraj się czymś zająć myśli bo zadreczanie siebie nic nie da. Może to głupio zabrzmi, ale jak zachorowalam też było dlaczego ja, ja żyję a dużo moich znajomych już odeszło i nie byli chorzy na białaczkę. Życie samo pisze scenariusze i nas weryfikuje. Pozdrawiam i życzę duuuzo optymizmu i nadziei, zdrowia ♥️



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat