Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Tatka to jest dość duża dawka, a jak żołądek. Pogadaj z lekarzem, może coś zaradzić Pozdrawiam 

  • 3 lata temu


    Żołądek narazie ok, lekarz pytał mnie czy zmieniany lek ? Narazie zostałam przy imatynibie. Okaże się w styczniu co dalej ? Wszystkiego dobrego 

  • 3 lata temu

    witajcie, jakoś nie zaglądałem ostatnio. Gratuluje wam pięknych wyników 0,00... , pięknie. 

    Oczywiście teraz miłego świętowania, zdrowych i zdrowych świat. 

    Zaraz po Nowym Roku, idę na kolejna wizytę. Zapytam o szczepionkę i co sądzi moja hematolog. Jak coś się dowiem napisze napewno.

    Ja już czwarty rok na imatynibie (accord) wyniki  nie takie jak wasze ale jest dobrze 0,02

    Wszystkiego dobrego 

  • 3 lata temu
    No właśnie jak to będzie ze szczepionkami dla NAS?
  • Zależy o jakich szczepionkach mowa, jeżeli o tych najbardziej w ostatnim czasie omawianych i popularnych, czyli o szczepieniach przeciwko covid to więcej informacji merytorycznej i rzetelnej znajdziecie na stronie: https://nasz-gabinet.pl/szczepionka-covid/
  • 3 lata temu
    Witam wszystkich, choruję od września 2019, aktualnie biorę Telux, ale dzisiaj dowiedziałam się, że remisja jest słaba, więc przede mną niewiadoma. Jeżeli chodzi o szczepienia na covid to mam się szczepić, gdyż pracuję z dziećmi. Pani hematolog dała mi do zrozumienia, że tak naprawdę, nikt nie wie nic pewnego, leczę się w Rzeszowie, pozdrawiam
  • 3 lata temu

    Jola jeżeli jest słaba odpowiedź cytogenetyczna na telux to dr powinna zareagować,ale Ty również drąż temat. Trzymaj sie . Pozdrawiam i życzę zdrówka w 2021r. 

  • 3 lata temu

    Emma ja nic szczególnego nie wyczytałam z tego linku co do szczepień dla chorych hematologicznie. Chyba nam nasi lekarze hematolodzy coś wskażą chociaż obawiam się czy sami mają wiedze w tych nowościach. Pozdrawiam serdecznie. 

  • https://www.cml-foundation.org/icmlf-forum/1519-covid-vaccine-for-cml-patients.html Znalazłam coś takiego, niby to jakiś autorytet w PBSz. Ale nie są to żadne publiczne rekomendacje. 

    Mam wizytę dopiero pod koniec stycznia, więc dopiero wtedy zapytam moją lekarkę. Wcześniej nie zalecała mi szczepień na grypę, żeby nie ingerować w układ immunologiczny, więc ciekawe co teraz mi powie. 🤔

    Piszcie proszę, co zalecają Wasi hematolodzy. 

    Btw szczęśliwego nowego roku 2021 dla Was 🙂 Oby był lepszy... 

  • Marwijjah napisał:

    https://www.cml-foundation.org/icmlf-forum/1519-covid-vaccine-for-cml-patients.html Znalazłam coś takiego, niby to jakiś autorytet w PBSz. Ale nie są to żadne publiczne rekomendacje. 

    Mam wizytę dopiero pod koniec stycznia, więc dopiero wtedy zapytam moją lekarkę. Wcześniej nie zalecała mi szczepień na grypę, żeby nie ingerować w układ immunologiczny, więc ciekawe co teraz mi powie. 🤔

    Piszcie proszę, co zalecają Wasi hematolodzy. 

    Btw szczęśliwego nowego roku 2021 dla Was 🙂 Oby był lepszy... 

    I sam nie wiem co myśleć!? Ja zaszczepiłem się p/grypie...moja Pani hematolog na pytanie czy są jakieś przeciwwskazania do zaszczepienia się... powiedziała że są same wskazania!... wizytę mam 26.01. zobaczymy co powie na COVID...!?





Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat