Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Po prawej str. naszego Forum pod tytułem "Artykuły w serwisie forum" zostały przytoczone rekomendacje Amerykańskiego Towarzystwa Onkologicznego, które na razie nie zaleca szczepień pacjentów onkologicznych.W trakcie badań nad szczepionkami nie uwzględniono pacjentów onkologicznych . Chciałabym się zaszczepić jednak mam obawy, bo skoro nie ma opublikowanych badań ,to nikt nie zagwarantuje nam bezpieczeństwa. Pozdrawiam B.B.
  • 3 lata temu

    WiolkaFiolka chyba wszyscy mamy dość, ja dzisiaj wpadłam do sklepu bez maski. Jestem też już zmęczona tym uważaniem, jeden boi się drugiego i tak w kółko. Zapisałam się na szczepienie bez terminu i czekam. Wiola głowa do góry, już niedługo do wiosny. Pozdrawiam

  • Dzięki Jadziu 

    Dobrze że was tu mam.

    Jakoś tak lepiej i łatwiej  na sercu i duszy😍

  • Witam, jestem po wizycie. Moja Pani Ordynator powiedziała że nie ma p/wskazań aby się szczepić na COVID i także wystawiła mi zaświadczenie o takiej samej treści. Ponadto znowu wróciłem do Nibixu... Pozdrawiam Wszystkich.

  • 3 lata temu

    Cześć kochani, dziś otrzymałam wyniki BCR/ ABL po 15 mies leczenia mój wynik 0,049 to chyba dobrze, co myślicie? Pozdrawiam Was serdecznie

  • 3 lata temu

    Tatka, dobrze i oby tak dalej. Pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    Tatka myślę, że Ci tą konska dawkę obniżyli do 400 mg. Pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    Mam wizytę 10 lutego i zobaczę co powie lekarz ☺️. 

  • 3 lata temu

    witajcie, ja tez po wizycie w klinice. Wyniki 0,03 wiec dobrze ( choć mogłobyc lepiej 😉) ale nie narzekamy 🙂.

    Moja pani doktor zaleca szczepienie i to jak najszybciej się da , bo ryzyko ewentualnych powikłań jest zbyt duże w porownaniu do zalet szczepionki. 

    Wiec myśle ze trzeba, pomimo ze gdzieś tam człowiek się zastanawia w duchu 

  • gratuluję pięknych wyników🙂 wiem po sobie że tendencja zniżkowa pomimo że nic nie zmienia w życiu ale fakt ten leczy skołataną duszę i jakoś jest lepiej wiedząc że cyferki spadają aby do 0. Ja pisałem wyżej stan po wizycie w listopadzie 0,0082 a było lekko mniej... podobno takie wyniki to już na granicy błędu statystycznego? Aby do 0 tego życzę sobie i wszystkim Wam.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat