Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Polineczko wysłałam 2 zdjęcia , na których jest napisane o naszych wynikach . Przyjmuje się , ze przy rozpoznaniu „startujemy” na poziomie 100 BCR/ABL . Po 3 mies leczenia jest super, gdy wynik wynosi 10 lub mniej %. Powiedz jak Twoje włosy , bo mi strasznie wypadały ale teraz jest już lepiej ☺️. Leczę się w Gdańsku a Ty? Pozdrawiam 

  • Tatka u mnie włosy się trzymają ale podobno wcierki działają. Jestem z okolic Warszawy i leczę się na Banacha. Dziękuje za materiały :) 

  • Martwi mnie jeszcze wskaźnik Hasforda jest wysoki, Sokala niski muszę o to dopytać na kolejnej wizycie

  • 3 lata temu
    Tatka czy w Gdansku juz poradnia normalnie przyjmuje? Jak z pobraniem krwi, czy normalnie pracuja?
  • 3 lata temu

    Hanasz , byłam na badaniach w kwietniu a do przychodni po lek wysłałam męża . Teraz mam wizytę 15 lipca . W kwietniu nie było problemu z pobraniem krwi wiec teraz tym bardziej . W lipcu się wybieram osobiście na wizytę. Pozdrawiam 

  • 3 lata temu
    Ja byłam we wtorek w poradni hematologicznej. Pielęgniarka zapytała mnie czy jest konieczna wizyta lekarska. Powiedziałam, że niekoniecznie i dostałam leki i zrobiono mi badania, a jaki wynik dowiem się telefonicznie. kolejna wizyta w pazdzierniku....
  • 3 lata temu
    Dzieki za odpowiedz ja mam wizyte 9 lipca i od lutego zadnych badan . W badaniach klinicznych jak jest wszystko ok to mozna robic badania co pół roku. Podr.
  • 3 lata temu

    Cześć Polineczka , jak Twój wynik BCR ABL? Pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    Cześć, odebrałam wynik BCR ABL jest na poziomie 1% , leczę się 9 mies a po 6 mies tez miałam 1 % . Czy coś jest nie tak, że nic nie spadło w ciągu 3 mies? Dajcie proszę znać , jak u Was to wyglądało , wygląda?
    Serdecznie pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    Witam, nie wiem czy to dobre miejsce na moje wątpliwości. Choruje Mama, 59 lat. Szpiczak mnogi. 7 lat temu autoprzeszczep. W tym roku remisja. Mija tydzień od drugiego autoprzeszczepu. Płytki spadły do 4 tys, pomimo ich dwukrotnego podania. O czym to może świadczyć, czy szpik nie podjął współpracy?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat