Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 4 lata temu

    Nalu a mama jest zadowolona z zabiegu korekty powiek?. Dzisiaj dowiedziałam się że wynik molekularny z 10 maja mam 0, 0032.moze być. Pozdrawiam 🙂 

  • 4 lata temu

    Witam wszystkich, wczoraj dostałam znowu inny lek o nazwie imatinib Aurovitas, czy ktoś z was go bierze i jak się po nim czujecie. Nie wiem dlaczego tak oszczędzają na nas i dają już najtańsze leki, może chcą się nas pozbyć. Te swoje zdanie przy odbiorze wyrazilam głośno a lekarz prowadzący nie ma nic do powiedzenia. Dyrekcja rządzi i koniec, ale nie ma co się poddawać moze będzie lepiej. Pozdrawiam 🙂 ❤️ 

  • Hey

    Jadziu a gdzie się leczysz? 

    Ja w Warszawie i wczoraj odbierałam lek po raz kolejny prosząc czy może  jest Nibix dostaje go. Jak nie pytałam wcześniej to wciskali mi tez jakieś inne cuda.

    Pozdrawiam 

  • 4 lata temu

    Lecze się w Warszawie, nie będę wymieniać szpitala. Niestety leki wydaje pielęgniarka, które otrzymuje z apteki pod zamówienie. Szpital w przetargu wybiera najtaniej i dają co chcą. Ja sama napisze petycję do dyrekcji. Nie tylko mnie tak funduja niespodzianki, dobra zmiana. Pozdrawiam 🙂 

  • 4 lata temu

    Halo halo co tak cicho się zrobiło? Czy pogoda zadziałała czy coś. Pozdrawiam 🙂 ☀️

  • 4 lata temu
    Ela7775 - przykro to czytać z tą opłucną. Oby już nigdy to nie wróciło. Bardzo Cie proszę nie gniewaj się, ale o Tobie wczoraj też rozmawiałam z moją kardiolog. My po prostu przez tą moją drugą chorobę mamy już takie zboczenie.... w przeciągu 2 miesięcy zmarło 4 osoby z mojego szpitala, więc trochę jestem przerażona. Moja lekarka powiedziała, abyś zrobiła usg srca aby sprawdzić czy prawa komora nie powiększyła się. Moja komora przez sprycel tak się powiększyła, że już nie chce wrócić do siebie
  • 4 lata temu
    Ela7775 - zatem w listopadzie będzie wielkie dziesięciolecie!!
  • 4 lata temu
    K5555 - życzę Ci abyś odstawiła leki jak szybko będziesz mogła, a to oznaczać będzie, że już jest wszystko dobrze :) Ja też cały czas piję pokrzywę. teraz melisa mi na działce urosła więc i melisę dodaję. Lepiej smakuje. Ściskam cieplutko
  • 4 lata temu
    Jadziu - tak, mama jest bardzo zadowolona z korekty. Wczesniej wyglądała jak opuchnięta, a teraz w końcu normalnie. Bardzo się cieszy
  • 4 lata temu
    A z tymi najtańszymi zamiennikami to jest..... nieładnie, ale miejmy nadzieje, że będziesz się po nich bardzo dobrze czuła


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat