Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4841 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Ja w ubiegłym tygodniu zdychałam z bólu, wkłucie mi wypadło i akurat w długi weekend leżałam. Odechciewa się wszystkiego. Zrobiłam trzy wkłucia w brzuch, dwa odpadły, potem pielęgniarka zrobiłam mi czwarte. A następnego dnia przekłułam się w udo, z czego jedno wkłucie odpadło :( tyle tramalu się naćpalam, że nic mi się już nie chciało. Ale teraz żyję już tylko wakacjami i wpłaciłam zaliczke na wyjazd i rozkoszuje się myślami
  • 4 lata temu
    A co u Was??? Gdzie planujecie wakacje??? Będą fotki????
  • 4 lata temu

    Hej, mam decyzję o niepełnosprawności - stopień umiarkowany na 2 lata. Lekarz na komisji stwierdził, że mam dobre wyniki krwi .... 

  • 4 lata temu

    Dzień dobry 🙂.Jakoś  cichutko ostatnio na forum. Ja tu zaglądam prawie codziennie. Bo  dzięki Waszym  wpisom nabieram  wiary i siły na życie z tą naszą chorobą. . Odebrałam  dziś  wynik.  Stresowalam się okropnie.Nie wiedziałam jak będzie na mnie działał  imanitib accord,  bo taki dostałam. Przedtem brałam  imanitib teve Niepotrzebnie,  bo wynik 0,0031 . Chyba jest dobrze  :🙂 .Wcześniejszy był  0,0059. . Tak , więc nie bójmy się  zmiany nazwy leku. Jutro mam wizytę,tak więc  będę  wiedziała jak pozostałe wyniki . Pozdrawiam i buziaki przesyłam.  Zdrówka wszystkim życzę 🙂.Trzymajcie się!.

  • 4 lata temu
    Czy może ktoś mi powiedzieć - dlaczego właściwie nie możemy się opalać?
  • 4 lata temu

    Basiu możesz się opalać od godz. 17.00. Pozdrawiam 😍☀️

  • 4 lata temu
    Jadziu - po 17,00 ??? to nie u nas.... he, he....
  • 4 lata temu

    Basiu, ale o tej godzinie bezpiecznie. Ja powiem o sobie, że specjalnie się nie chowam w cień a i na południowe słońce się nie wystawiam. Wszystko można w granicach rozsądku. Mi na początku choroby lekarz kazał unikać słońca i nie korzystać z solarium, nie uzasadnial przykładami tylko ogólnie, że słońce jest szkodliwe. Ja jednak robię po swojemu i rozsądnie się opalam, na razie jest ok.  Pozdrawiam 🙂 ❤️ 

  • 4 lata temu
    Dorota52 - jejku jake masz cudowne wyniki!!!!!!!! Ja nigdy nie miałam dwóch zer po przecinku!!! Ale pięknie kochana!!!!! Bardzo bardzo się ciesze!!!
  • 4 lata temu
    BasiuM - wiesz, nasz rodzaj białaczki jest "najlepszą" białaczką i często ludzie nie dostają nic. To tym bardziej cieszyć się że masz na 2 lata!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat