Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • 2 lata temu

    Potwierdzam, z programu leczenia nie płacimy za leki, ale z tego co się orientuję to w chorobach onkologicznych w  Niemczech też leki są refundowane. Mówiąc szczerze to nie chciałabym tych lekarstw darmowych i chorować. Pozdrawiam

  • 2 lata temu
    Jestem tego samego zdania Jadwigo :)
  • Witam was moja diagnoza się potwierdziła przewlekła białaczka szpikowa mam pytanie czy jest tutaj ktoś kto leczy się we Wrocławiu pozdrawiam Marta 

  • witaj Marta, przykro mi bardzo, ze diagnoza się potwierdziła. Nie jestem z Wrocławia a z Warszawy i zdiagnozowana rok temu ale gdybys miała pytania to śmiało pisz. Początek jest zawsze ciężki i każdy z nas musiał przejść adaptacje w tej nowej sytuacji. 

  • Dziś na poradni dostałam nibix ktoś to z was brał jak ze skutkami ubocznymi od jutra zaczynam 💪💪😉

  • 2 lata temu

    Marta witaj w klubie. Nibix tolerowalam najlepiej, chociaż brałam 300mg.,. starałam się 

    brać tabletki po ciepłym posiłku.Powoli się przyzwyczaisz do nowej sytuacji. Staraj się żyć normalnie bo niestety nie jesteśmy w stanie niczego zmienić.Powodzenia i zdrowia.

  • zdecydowanie Nibix tez tolerowalam najlepiej. Na początku może być różnie, ale każdy reaguje inaczej i możesz nie mieć żadnych dolegliwości. Tak jak Jadwiga radzi do posiłku, dużo wody pic w ciągu dnia żeby organizm nie zatrzymywał i głowa do góry bo naprawdę będzie dobrze. 

  • 2 lata temu

    Witam 

    Mam problem z nocnymi skurczami nóg, które powtarzają się średnio raz w tygodniu. Później łydki są obolałe, ciężkie, twarde i rwą.

    Lecze się od pół roku a dolegliwości mam od dwóch miesięcy.

    Miał ktoś podobnie? Jeśli tak to jak sobie ulżyć. Czy magnez pomoże?

  • Też miałam nocne skurcze nóg i wiem jakie to bolesne. Pozbyłam się ich biorąc Magne B6 Forte. Spróbuj może Tobie też pomoże. Pozdrawiam B.B.
  • 2 lata temu

    Dziękuję za poradę, napewno spróbuję .



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat