Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4834 odpowiedzi:
  • jadwigap jak długo choruje Pani na białaczkę?

  • 2 lata temu

  • 2 lata temu

    Jadwiga gratulacje

  • 2 lata temu

    Jadwiga - piękny wynik ! Cieszę się bardzo ! Pozdrawiam serdecznie

  • 2 lata temu

    Lidka ja choruje 24 lata, od 1997r.   Dora dziękuję bardzo i również życzę dobrych wyników. Byłam sama zaskoczona bo wszesniej miałam 0,0032. ♥️ Pozdrawiam 

  • 2 lata temu

    Tatka, dziękuję bardzo. Też się cieszę ☺, ale myślę że mi się nalezy😜. Pozdrawiam 

  • 2 lata temu

    Tatka jeszcze się dopytam a Ty długo chorujesz? 

  • Jadwiga mam pytanie: jak wyniki molekularne wyglądały przez te lata? Chodzi mi o to czy spadały a potem rosły aby potem spaść? Czy jednostajnie powoli spadały?

  • 2 lata temu

    Arturecki, wyniki molekularne u mnie obecnie wyglądają podobnie, jednak jak brałam lek oryginalny glivec /300/mg przez kilkanaście lat to wyniki były 0,00 czy 0,001.      Teraz przy generykach jest niewielka zmiana. Dwa przdostatnie wyniki miałam 0,0032, wcześniej 0,0023, 0,6 a ten ostatni 0,001. Napewno ma duży wpływ i systematyczne branie lekarstwa. Ja biorę tylko dawkę 300 mg bo przy większej nie funkcjonuje, spada mi też WBC. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka. 

  • 2 lata temu

    Jadwiga, ja choruję trochę ponad 1,5 roku . Kolejne badania na koniec maja, wizyty mam co 4 miesiące. Ostatni wynik z lutego 0,04 BCR/ABL . Pozdrawiam serdecznie . 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat