Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • Hey

    Jadziu tak u mnie w poniedziałek było już Ok.

    Myśle że trzeba się zaszczepić.

    A Twoje córki widzisz zdrowe i każda inaczej przechodzi, ale jest to do zniesienia i na szczęście nie trwa długo. Dobrze że już maja za sobą.

    Pozdrawiam

  • 3 lata temu

    Wiolu dziękuję 😍, ja im oczywiście przekazałam Twoją sytuację dla pocieszenia. Każdy organizm faktycznie inaczej przechodzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka. 

  • Czy my powinnyśmy być traktowani wg nowego harmonogramu jako osoby z chorobą nowotworową poddawani chemioterapii i być szczepieni od 15 marca w ośrodkach onkologicznych gdzie cyklicznie stawiamy się na wizyty ? Co myślicie ,napiszcie. Pozdrawiam B.B.
  • 3 lata temu

    Nie wiem co o tym myśleć bo tvn24 słyszałam dzisiaj, że osoby chore przewlekłe mogą się rejestrować od 15.03 a zadzwonilam na infolinię 989 przedstawiam temat i Pani kazała dzwonić już 10.03.Co tu jest grane. Podzwoncie i dajcie znać. Pozdrawiam 

  • Rejestracja od 10 marca, szczepienia od 15 marca.
  • 3 lata temu

    Według mnie powinniśmy się łapać, jesteśmy w trakcie leczenia. Ja niestety siedzę na kwarantannie, dzieci przyniosły z przedszkola koronawirusa. Czekamy z mężem czy u nas się coś rozwinie. A było tak blisko...

  • 3 lata temu
    Czy trzeba mieć skierowanie i jeśli tak to od jakiego lekarza?
  • Skierowanie zostanie automatycznie wygenerowane w systemie e-zdrowie po dokonaniu rejestracji na szczepienie w dniu 10 marca br. ,ze wskazaniem daty i miejsca szczepienia,które można zmienić.Dostęp do systemu ma każdy p-kt szczepień. Wg rekomendacji Ministerstwa Zdrowia przewlekle chorzy tacy jak my (chemioterapia celowana) powinniśmy być szczepieni w ośrodkach onkologicznych w których jesteśmy leczeni, ale czy tak będzie......? Pozdrawiam B.B.
  • 3 lata temu

    Dla drogich naszych Pań , uściski w dniu Kobiet. 
    Jestescie Wielkie . 
    sciskam was mocno🙂

    Szczególne uściski dla Jadzi 🙂

    I do 10 marca aby się szybko zapisać

  • 3 lata temu

    Gregor dziękuję bardzo i również pozdrawiam .                                  Myślę, że od północy zaczynamy dzwonić na infolinię. Dajcie znać komu się udało zarejestrować. Pozdrawiam 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat