Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4838 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Cześć Alita, Kiedy potrzebuję to korzystam z masaży, nie  słyszałam o jakiś ograniczeniach dla nas.... pozdrawiam 

  • Witam ☺️ pytałam o masaże/fizjoterapię na ostatniej wizycie i wg. hematolog można, pytałam tez o szczepienia to wskazane zarówno grypa jak i pneumokoki 

  • 3 lata temu

    Dziękuję za odpowiedź :)

  • 3 lata temu
    Witam, moja hematolog też nie widzi przeciwwskazań do masaży, ale zdarzyło mi się w zesłym roku, że fizjoterapeutka chciała zaświadczenia od lekarza.... muszę się pochwalić, wczoraj lekarka zmniejszyła di dawkę Sprycla na 20 mg.... hm... zobaczymy jaka będzie odpowiedź...
  • Tatka napisał:

    Cześć Dorotkaaa, czy to znaczy , że żaden lek na Ciebie nie zadziałał? Możesz przybliżyć co się działo przez te 3 lata? Pozdrawiam i życzę zdrówka. 



  • Witam, przepraszam za opóźnienie. Żadna linia leczenia nie przynosiła oczekiwanych rezultatów. Najlepiej działał Meaxin ilość złych spadła do 3% ale to i tak było za dużo. Przy którejś wizycie kontrolnej okazało się, że blasty są już w zaawansowanej ilości, bóle nóg były nie do zniesienia. Natychmiastowa chemioterapia, potem kolejna i kolejna przeszczep. Jestem 10 miesięcy po i poza jakimś bólem stawów nic mi nie dolega. Szpik w 100% dawcy 😊 lekarz nie dawał mi dużych nadziei ale pamiętajcie, że pozytywne nastawienie i wola walki znaczy więcej niż najlepsze leki. Zdrowia miśki!

    Tatka napisał:

    Cześć Dorotkaaa, czy to znaczy , że żaden lek na Ciebie nie zadziałał? Możesz przybliżyć co się działo przez te 3 lata? Pozdrawiam i życzę zdrówka. 



  • 3 lata temu
    dorotkaaaa- wysłałam Ci wiadomośc na priv. Trzymam kciuki za Ciebie :)
  • 3 lata temu
    ciekawostka : https://translate.google.com.pr/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.06.18.158196v1&prev=search&pto=aue
  • 3 lata temu
    Mam pytanie czy telux dobrze dziala , u mnie zrobil sie syf totalny. Jak bralam Glivec to wyniki byly idealne 0.001 przez 5 lat i juz sie cieszylam ze jest szansa na odstawienie leku jak dostalam to g... to wszystko w p. Wzrastaja za kazdym razem , mam juz 0.059 i jak widac nie ustaje. Czy ktos bierze Telux, jakie macie wyniki
  • 3 lata temu

    Dzień dobry  hanasz 🙂. Ja biorę już dość długo  Telux. Ostatni wynik  to 0,0025.  Najlepszy od 4 lat. W listopadzie mam wizytę, zobaczymy jaki będzie kolejny wynik. Pozdrawiam i zdrówka życzę.  Przedtem bralam dość długo teve i  accord.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat