Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 4 lata temu

    Marylka, mail wysłany , masz już na poczcie. 

    Dzwoniłem do Katowic , przyjmują normalnie , wykonują badania również w normalnym trybie. Mozna tez wyslac osobę trzecia po odbiór leków, ale nie pytałem dokładnie o procedurę, bo jadę we wtorek osobiście. 
    zdrówka dla wszystkich. 

  • Dzięki  Gregor 

    Zdrówka 

  • 4 lata temu

    Witajcie. Może macie jakieś dobre lekarstwa na zapalenie spojówek, pieczenie oczu. 

    Moje leki 15. O4. odebrała córka za upoważnieniem na 80dni.Dr powiedział, że na molekularne badania będą dzwonić. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam i czekam na normalność. 

  • 4 lata temu

    Cześć kochani, mój mąż odebrał dla mnie imatynib 3 opakowania i skierowanie na molekularne za 3 mies . Leczę się w Gdańsku. Moje pytanie do Was dotyczy wypadania włosów . Leczę się 6 mies , czuję się ok., ale bardzo wypadają mi włosy. Jak to wyglądało u Was? Mieć nadzieję, że włosy będą odrastać czy lepiej zaopatrzyć się w perukę? Jestem przerażona i bardzo proszę o Wasze doświadczenia dot. wypadania włosów . Pozdrawiam 

  • 4 lata temu

    Tatka tylko WAX, odżywka do włosów w aptece. Na początku bardzo mi się włosy przerzedzily i właśnie ta odżywka stosowana regularnie pomogła. Stosuje ją do dziś. Pozdrawiam 🙂 

  • 4 lata temu

    Dzięki za info, jeszcze pytanko: czy włosy, te które wypadły odrosły? Miłego wieczoru 

  • 4 lata temu

    Tatka.  U mnie tak, i cały czas są odrosty włosów. Pozdrawiam i nie poddawaj się. 

  • 4 lata temu
    tatka - włosy Ci odrosną. Ja już miałam takie prześwity, że poważnie myślałam o peruce, ale na szczęście już mam spokój z włosami, kup sobie Merz Special tabletki - mnie po 3 mies. pomogły, ale brałam chyba ponad 6 mies.
  • 4 lata temu

    Dziękuję kochane 🙂, jak zwykle mogę na Was liczyć 👍

  • 4 lata temu

    czesc lecze się IHiT w Warszawie. Wizytę miałem zaplanowaną na 6 kwietnia. Kilka dni przed wizytą dostałem info żebym nie przyjeżdżał w ogóle do IHiT nawet nie robić badań krwi które tobie wcześniej. W dniu wizyty zadzwoniła do mnie moja dr.  Wizyta została przełożona na 6 lipca i poinformowano mnie żebym zgłosił się po leki na Chocimska do apteki.leki dostałem na 3 miesiące. Pozdrawiam



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat