Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • syn odebrał tasigne dla mnie na 3miesiące
  • 4 lata temu
    Jestem po wizycie w Poradni.Wyniki ok i Tasigna na 2 miesiące.Pozdrawiam :)
  • 4 lata temu
    Mąż odebrał ACCORD dla mnie na pół roku - wizyta 2.10 Pozdrawiam:)
  • 4 lata temu

    Gocha, to super. A gdzie tak dają? Ten sam kraj a zwyczaje różne. Najgorsze ta niewiadoma co dalej. Pozdrawiam 🙂 

  • 4 lata temu
    W Katowicach na Reymonta Choruję od roku 2006 na przewlekłą białaczkę szpikową.Pozdrawiam:)
  • 4 lata temu
    Gocha - miałaś telefon z poradni, że masz do odbioru lek, czy sama dzwoniłaś?
  • 4 lata temu
    Wizytę miałam wyznaczoną na 3IV .Sama dzwoniłam wcześniej i powiedziano mi że mąż może odebrać leki tylko musi mieć moje upoważnienie .Sama byłam zaskoczona następną wizytą-myślałam że będę ją miała w lipcu.
  • Dzisiaj byłam w poradni hematologicznej (przed wejściem:temperatura,maseczka,rękawiczki dla każdego plus ankieta o kontaktach), pobranie krwi, leki na 2 m-ce. Pozdrawiam B.B.
  • 4 lata temu
    Witam wszystkich! Czy ktoś z was leczy się w IHIT w Warszawie? W związku z koronawirusem, jak odbywają się teraz wizyty? Co z pobraniem krwi? Jak odebrać leki? Pozdrawiam!
  • 4 lata temu

    Cześć wszystkim! W piątek dzwoniono do mnie z hematologii w Gdańsku i powiedziano mi, żebym na środową wizytę nie przyjeżdżała(czyli dziś), będzie dzwonił do mnie lekarz i wszystko mi powie. W pon otrzymałam smsa , aby nie przyjeżdżać do poradni, odbędzie się porada telefoniczna. Wiec dziś czekam i się doczekałam telefonu , dzwoni wściekła pani pielęgniarka z pytaniem : „ gdzie pani jest?! , lekarz czeka!, a leki?! Pyta mnie, wręcz ma pretensje ... , mówię jak było , ze otrzymałam tel i później smsa a ona z kto mi takich bzdur nagadał?! kto do mnie dzwonił ?! Powiem Wam, że Masakra!!! Burdel nie z tej ziemi. Mam przyjechać za tydzień po leki i skierowanie .... 

    Mimo wszystko , bardzo Was wszystkich gorąco pozdrawiam .... 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat