Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Kochani - jutro jadę do hematologa na wizytę i po wyniki. Odbiorę wyniki eksperymentalnej chemii - miałam bardzo zmniejszoną Tasigmę. Pierwszy raz boje się wyników Do jutra skarby me
  • 4 lata temu

    nala123 - dzięki za podpowiedź z elektrolitami. Trzymam kciuki za wyniki!

  • 4 lata temu

    allo allo

    Czekam już pod gabinetem. W brzuszku mnie wierci jak nigdy. Uściski poranne dla Was

  • 4 lata temu
    Jadzia * daj znać jak tam wyniki...
  • 4 lata temu

    nala pozdrawiam i czekam na wyniki. A co to za nowy lek? 

  • 4 lata temu

    miało być Nala daj znać ❤️

  • 4 lata temu
    Basiu wyniki molekularne dopiero za m-c albo i pozniej.. Pozdrawiam
  • 4 lata temu

    Kochani. Jak wiecie u mnie Tasigma zabija płuca i serca. Więc wywalczylam niższą dawke. A po roku niższą dawke. I od sierpnia znowu niższą dawke. Jednego dnia  400 mg/doba, następnego dnia 200mg/doba. Moj organizm nawet nie zauważył zmniejszenia dawki i......WYNIKI MAM NADAL BARDZO DOBRE!!! Do grudnia nadal biore zmniejszoną dawke!! W lutym może na stół pójde na moje ulubione badanie na żywca grzebanie w sercu celem sprawdzenia ciśnienia w płucach. Hahahaaaaa strasznie mnie ciekawi czy ciśnienie spadło. Tak sie ciesze normalnie!!!!!!!

  • 4 lata temu

    Dora...... nowy lek??? Ja nie jem nowego leku. Od 6 lat mam Tasigme.

  • 4 lata temu
    Nala - super, że masz dobre wyniki. Nie jeden z nas mogłby mieć zmniejszone dawki...ja też mam Sprycel 50 mg i nie jest źle... zdrówka Ci życzę pa...….


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat