Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Nala widzę, że masz aż trzy szczęścia.... przynajmniej im się nie nudzi jak zostają same :)
  • 4 lata temu
    Basiu moja kolezanka to w libcu przy 30 stopni ciepla w kozakach chodzila po domu, tak byla gryziona przez teriera.pozdrawiam
  • 4 lata temu

    no to super.... Zębów to nie ma tylko kły, a jak dostanie głupawki to masakra

  • 4 lata temu

    Basiu nie powiedziałam najważniejszego, że Sunia Maja jest śliczna, mała maskotka. Wszystko minie. Pa powodzenia ❤️

  • 4 lata temu
    Jak masz psa przy sobie to jakbyś miała najcudowniejszy lek
  • 4 lata temu

    A to moje kochane psisko ktore zawsze jest ze mna i wszystko jej moge powiedziec

  • 4 lata temu
    Witam, Jestem tu "Nowa" na forum choć choruję na PBSZ od około 3 lat. Od 2 lat biorę Tasigne. Największym doskwierającym skutkiem ubocznym są pojawiające się na dłoniach oraz ramionach czerwone suche place, bąble pękające z wodną wydzieliną. Czy miał ktoś z was lub ma takie objawy i poradzi z doświadczenia co może mi pomóc. ?
  • 4 lata temu
    Witaj dzikken, niestety nie mam takich doświadczeń z Tasigną. Brałam ją tylko 2 miesiące i miałam przy niej straszne bulgotanie w żołądku i bóle kości. Pozdrowionka...
  • 4 lata temu
    bbb - to jest prawda.... miałam 5 lat temu pekinkę i tak za nią tęskniłam, że w końcu postanowiłam zdecydować się na innego pieska... Pies daje niesamowite uczucie szczęścia.... nie wiem jak to opisać, bo nie ma na to słów...
  • 4 lata temu
    Hanasz - widać, że to taka przylepka... :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat