Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4840 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Jadziu - dziękuję Ci kochana za pamięć!! Zawsze o Was myśle i zawsze o Was pamiętam, ale znowu miałam ciężki okres. W mojej drugiej chorobie zmarło mi kilka osób, dobiło mnie to, byki w lepszej kondycji ode mnie. A potem mój 17 piesek umierał mi na rękach i do już mnie rozwaliło. Ja bardzo kocham moje pieseczki!!!!
  • 4 lata temu
    Dora 52 - i jak się dziś czujesz??? Lepiej??? Dobrze, że przy chorobie wbc idą Ci w górę. Czyli policja czujna. Ściskam
  • 4 lata temu
    Kosma - choruję 13 la i nigdy się nie szczepiłam. Oglądałam program i wywiad z profesorami więc nie wierzę w takie szczepionki grypowe. Ja mam swoje szczepioni - kiszonki, wzmacnianie flory bakteryjnej, ciepłe jedzenie rozgrzewające w zimne dni, imbir, cytryna, kurkuma, czosnek, cebula, miód nie choruję, antybiotyków nie jadam.
  • 4 lata temu
  • 4 lata temu

    Nie wiem czy udało mi sie wkleic zdjęcie. Robie to z telefonu. Nic nie widze.

  • 4 lata temu

    Nie wiem czy udało mi sie wkleic zdjęcie. Robie to z telefonu. Nic nie widze.

  • Nala123 skoro mój post był naipsany miesiąć temu i w nim zawarłem informację iż jestem na spryclu od 30 września to do jakiego wniosku można dojść?
  • 4 lata temu
    Kosma1985 - tzn. bierzesz już rok czasu?
  • 4 lata temu
    Nala - wkleiło się - super!!!! Pozdrowionka i zdrówka :)… Ale odzywaj się częściej - Ok??? Wiesz, że jesteśmy z Tobą :) :) :)
  • Nala123 po prostu za dużo chcesz ogarnąć w chwilę i gubisz się w informacjach, musisz tu częściej zaglądać bo pustka bez Ciebie cisza wszechobecna potrzebne każdemu jest Twoje wparcie


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat