Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • BasiaM tak już za 4 dni minię rok jak biorę sprycel
  • 4 lata temu
    Kosma - po prostu nie rozumiem co z tymi tic takami. Wiem, że sprycel bierzesz, zanim zacznę pisać najpierw sumiennie czytam wszystko co piszecie,. Ale nigdzie nie znalazłam wyjaśnienia tic taków.
  • 4 lata temu
    BasiuM - wierz mi, kiedy jest mi okropnie lub wymiotuje z bólu to wolę uciec od ludzi. Wiem, że na Was zawsze ale to zawsze mogę liczyć ale zawsze mi źle jak mam jeszcze obarczać Was moimi problemami.
  • 4 lata temu
    Nala - tic taki to sprycel :) Nala ja Cię rozumiem, bo jak coś boli to się trzeba zająć sobą... pozdrowionka :)
  • BasiaM Brawo Ty :) Nala 123 Tic Tacki to synonim Sprycla proste tylko pieszczotliwie ujęte, dlatego czytaj bardziej sumiennie i Obowiązkowo Pojawiaj się Częściej a nie od Święta :) dużo czeka na wieści od Ciebie !

  • 4 lata temu
    Misiaczki domyśliłam się, że chodzi o sprycla, tylko że zabrzmiało to tak chłodno, tak...... dziwnie jakby sprycel był czymś złym, a ratuje nam życie. No ja odczytuje wpisy jak odczytuje.
  • 4 lata temu
    Kurczę...... czasami niestety nie jestem wstanie wchodzić częściej na forum, i nie chodzi tylko o bol. Spędzam czas ostatnio w sklepach bo remontujemy dom, byłam w Katowicach na forum serca, pojechałam na budowę trochę popracować a wisienką na torcie była moja mama która z podejrzeniem kolejnego zawału wylądowała na SOR...... i nawet nie wiem kiedy zlecił tydzień............
  • 4 lata temu
  • 4 lata temu

    ...... wiecie..... ja to muszę się sama uczyć. Troche siedzenie w domu mi nie służy ale wrocić do pracy nie daje rady.

  • 4 lata temu
    Nala - jak miło się patrzy na to zdjęcie :). Coś wreszcie się dzieje.... pozdrowionka :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat