Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4840 odpowiedzi:
  • A tak w ogóle to Dzień Dobry Wszystkim.

    Zasiadłam na chwilę z kawą. Jednym okiem oglądam film Profilage. Uwielbiam wszystko co związane z kryminologią :)

    Idę dziś do fundacji za zajęcia oddechowe i rozciągające ciało. Potem uczymy się oddechu i relaksacji. Normalnie ciesze się jak dziecko!!!

  • Pada tu takie stwierdzenie czasem że zera nas cieszą.  :-). Kto by pomyślał że choroba tak zmieni punkt widzenia.  Na przykład zero na koncie tak nie cieszy. Mało jest w życiu takich radosnych zer.  Az tu nagle tak bardzo pożądane i wyglądane zero.  I rzucają się na usta słowa piosenki "....mniej niż zeroooo.... ". Taka dygresja czytając kilkanaście postów wstecz.  Pozdrawiam Was.  :-):-):-):-):-). 

  • Misiek - oj tak, od lat powtarzam, że w przypadku naszych wyników pokochałam zera! Najlepsze zero na świecie to to po przecinku :)

  • Zrobiłam koktajl. Tak mi się truskawek zachciało, a w biedrze akurat promo :) Komuś nalać???

  • Ja poproszę,uwielbiam takie koktajle, a truskaweczka wygląda wytwornie. Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanego,wiosennego dnia :) :) 

  • Elu7775 - już leje i na zdrowie nam :)

    Dziękuję i Tobie też pięknego dnia!!

    Wczoraj byłam w fundacji na zajęciach gimnastycznych. Dziś zakwasy na dupce i brzuchu. Robimy kaloryfer aby w lecie było co pokazywać :)

  • Dzień  dobry 🙂. Witam  wszystkich serdecznie. Jakoś  cichutko się tu zrobiło.  Wiosna, piękna pogoda to trzeba korzystać. Ja dziś odbierałam wynik . Stresowalam się bardzo mocno, a niepotrzebnie . Wynik 0.005. Jak ja się cieszę.  Zdrówka Wam życzę  i pozdrawiam wszystkich cieplutko🙂. Dorota

  • Dorotka gratuluje i tak trzymaj, ja jadę w środę i mam nadzieję że będzie ok. Pozdrawiam 🙂 ❤️ 

  • 5 lat temu

    dorota52- gratuluję... ja mam wizytę 8 maja... pozdrawiam 😍



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat