Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • na wątrobę  biorę  esentiale  forte a na obrzęki  furosemid , pół tabletki  co drugi dzień  i rzadziej , trochę  osłabia. 

  • najlepiej na czczo i żeby  toaleta była w pobliżu 

  • Kochani życzę Wam wszystkim zdrowych, radosnych i miłych Świat Wielkanocnych ♥️. Trzymajcie się ciepło. 

  • Ode mnie też najlepsze życzenia , dużo dużo zdrowia , pogody ducha i sił do walki z chorobą. Serdecznie pozdrawiam

  • 5 lat temu
  • 5 lat temu

    I ja życzę Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych .

  • zdrowych i wesołych świąt  dla wszystkich 

  • Pisaliście o bólach.  Ja miałem przez 2 pierwsze miesiące na immatinibie.  Po przejściu na Sprycel może przez tydzień.  Aktualnie chyba nic mi nie dolega oprócz okropnego zmęczenia i sennosci. Pozdrawiam i Wesołych Świąt. Sporadycznie tu zaglądam bo nie ma powiadomień o nowych postach.  Ściskam.  

  • 5 lat temu

    Witam... sorry, ale nawet nie miałam siły złożyć Wam życzeń świątecznych... padam... dosłownie... jestem bardzo, bardzo zmęczona, a na dodatek chyba mam zapalenie korzonków nerwowych szyjnych - od miesiąca mam trudności w poruszaniu szyją w prawą stronę. Neurolog przepisała mi 3 masaże, ale nie poszłam na nie, nie chciała mi dać skierowania na prześwietlenie to ja się boję, że te masaże mogą mi zaszkodzić.... co tu robić żeby ból puścił? Smaruję Amolem, ale to pomaga na chwilę.... Pozdrowionka dla Wszystkich

  • Basiu bardzo Cię rozumiem i współczuję. Idź na masaż i się nie bój bo napewno lepiej niż prochy. Masaż ręczny Ci nie zaszkodzi Ja kilka lat temu zachorowalam na rwe kulszowa, trzymało mnie ze 3 miesiące. Miałam 11 zastrzyków i tabletki, ale tylko masaż mi pomógł bardzo. Zresztą odczuwam ta rwe do dziś. Basiu a czemu Ci dali ten sprycel przecież on jest bardzo silny. Kochana teraz i przesilenie wiosenne swoje robi. Życzę Ci zdrówka. Pozdrawiam



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat