Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • Misiek - nastaw sobie budzik jak ja codziennie na leki - tak Ty na codziennie przy kawusi faqrak hahahahahaaaaaaaaaaaaaa

  • Tak.
  • Kto z Was bierze accord i jak go ocenia w leczeniu , jak rowniez samopoczucie po nim. Otoz bralam Nibix i zmienili mi na ten w/w. Mysle, ze  zostal wybrany z uwagi na koszty.Nie ma wyjscia trza brac.   Pozdrawiam

  • Witaj Jadwigap🙂. Ja przyjmowalam imanitib accord .Jest ok.Wyniki miałam  po nim dobre. A i działań  niepożądanych nie było za dużo.  Skurcze nóg  na początku.  Był to mój pierwszy lek ,który dostałam po zdiagnozowaniu pbsz. Później  był nibix, telux,a teraz imanitib  teva . Dla mnie teva jest ciężki  do polknięcia . Ale wyniki  po nim są ok,więc  łykać   trzeba. Pozdrawiam   :)

  • 5 lat temu

    Jadwigap- ja biorę Accord od 2 mies. Wcześniej brałam Meaxin przez 1 mies. Wydaje mi się, że mój żołądek teraz bardziej buntuje się. Lekarka chce mi zmienić po raz kolejny lek z powodu zbyt dużej toksyczności na moją krew i zbyt dużo objawów ubocznych. Mam kłopoty ze snem, straszne poty nocne, opuchnięta buzia i oczy... ale u mnie to dopiero początek, więc na pewno nie ma co porównywać. Accord lepszy do połykania bo mniejszy niż Meaxin.... pozdrowionka

  • Dzięki dziewczyny za info, zobaczymy jak to będzie. Po nibixu też mam sensacje żołądkowe co jakiś czas. Sprawdziłam cenę i jest ten accord jeden z tańszych leków a wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam, trzymajcie się. 

  • JadwigaP ja też  mam sensacje żołądkowe ...często.  No chyba,że  zjem więcej  przed wzięciem  leku to wtedy żołądek  nie boli. A na dokładkę  kg przybyło :(. Pozdrawiam  :)

  • 5 lat temu

    Witam Wszystkich - czy ktoś miał kołatania serca podczas leczenia imatynibem czy to od leku może być

  • 5 lat temu

    i czy olej z wątroby rekina ktoś brał podczas leczenia tym lekiem

  • Nie wiem czy ciekawe, bo są to dramaty ludzi. Pozdrawiam serdecznie



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat