Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Nala wracaj szybko do zdrowia❤❤❤

  • 6 lat temu

    Nala - jesteś silna... będzie dobrze :)

  • Och to życie, jak z jednej strony dobrze to z drugiej coś się.... 

    Nala trzymaj się 👍

  • Cześć kochani, my z moim przyszłym mężem jesteśmy na początku walki z przewlekła białaczka szpikowa. 6 dzień przyjmowania imatinibu  wiąże się z ogromnym bólem wszystkich zębów. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby żeby złagodzić ten ból ? :(

  • Tylko leki przeciwbólowe niestereidowe np. Ibupron. Początek brania leku to zazwyczaj ból kości itp. Mnie jak pamiętam też bolały zęby, ale to minie. Plukalam też szałwia. Życzę powodzenia. 🙂Pozdrawiam. 

  • dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie jak długo może to trwać ?

  • Organizm musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji, może to trwać 2,3 tygodnie a może krócej, każdy reaguje indywidualnie. Znam osoby ze szpitala, które miały znikome dolegliwości. Należy uzbroić się w cierpliwość, zgloscie lekarzowi na wizycie. Ja wiem, że jest na początku przerażenie, ale nie ma wyjścia trzeba walczyć i myśleć pozytywnie. Dodam, że u mnie minęło 21 lat choroby i nigdy nie myślałam, ze może być źle. Trzymajcie się. 

  • 6 lat temu

    A jak jest ból kości to to gdzie boli ?        Czy jak zaboli raz na jakiś czas w kręgosłupie to też może być od leku?

  • Mnie np. bolały  kości ogólnie,ale jak poprzestawialam gazony z kwiatami to bolał mnie i kręgosłup. Nie można nasluchiwac co zaboli bo można zwariować. Trzeba żyć normalnie, bynajmniej się starać. Pozdrawiam 

  • 6 lat temu

    Jadwigap - bardzo dziękuję i również pozdrawiam.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat