Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Dorota 52 ja również jak zjem ciepły posiłek i wezmę lek to jest ok. Ostatnio biorę rano, gotuje sobie płatki owsiane z siemieniem lnianym itp. i odnoszę wrażenie że  żołądek inaczej pracuje bo w dzień jestem w ruchu. Każdy musi sobie radzić 🙂

  • 6 lat temu

    ja schudłam od stycznia 7 kg, to mi się podoba.... ale jakim kosztem to już tylko My wiemy.... i rzeczywiście nie ma tu na tym forum ciekawostek, tylko jak Jadwiga pisze - są tu dramaty ludzi, którzy niestety muszą sobie jakoś radzić... ja się czuję tak jakbym była królikiem doświadczalnym, ale lepiej być tym królikiem niż umierać w czasie....

  • Basiu, jak się czujesz??? Przykro mi z powodu twoich problemów żołądkowych. Doskonale Cie rozumiem, bo ja miałam okropne problemy. Po zjedzeniu tabletki nie ruszałam się przed 2 godziny aby nie zwymiotować.

    Starałam się jeść imatynib razem z gotowanymi ziemniakami - taka papka i popijałam lek ciepłą wodą. Pomagało.

  • K555 - tak, ja też miałam kołatania serca po leku

  • 6 lat temu

    Nala123 - dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

  • 6 lat temu

    cześć Nala - spoko- trochę za bardzo w ostatnim poście pisałam o "umieraniu"... ale miałam co innego na myśli... fajnie, że tutaj jesteś.... Jesteś taka dobra duszyczka...😍... pozdrowionka

  • Dlaczego nie, a może warto. 

  • 6 lat temu

    jadwigap - o co chodzi temu lub tej powyżej??? Co  - "nie" ?

  • 6 lat temu

    Najlepiej nie reagować na idiotę który podpisuje się kunsrumfetes czy jakoś tam. Ma radochę jak się coś odpisuje na jego "nie" i inne bzdury. Nie ten poziom  



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat