Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 5 lat temu

    ha,ha... też tak myślę... podszywa się pod różne nicki... ale to nie miejsce na te głupawki :)

  • Kochani, te durne wpisy to trolle (roboty)  atakujące forum. Nie trzeba się tym przejmować. Zgłaszam fundacji aby je usuwali.

  • Basiu dziękuję za dobre słowa.

    W 2006 roku kiedy zaczęłam chorować nie było takiego forum. Lekarka pozostawiła mnie samej sobie. Bez wyjaśnień. Bez słów. Z milionem pytań. Było mi bardzo ciężko. Bałam się przez długi okres czasu.

    Dlatego jeśli,  choć w maleńkim stopniu mogę z doświadczeniem coś pomóc to się cieszę.

  • Nie wiem czy wchodzicie na inne wątki - dlatego tutaj też wkleję to zdjęcie. Jeździmy, uczymy się, szkolimy, poznajemy nowych chorych, podpisujemy petycje, aby pomagać innym chorym.

  • Retyja ma rację, nie ma co reagować, należy mieć go w...... 

    Dziewczyny bardzo miło się na Was patrzy, radosne i zdrowe i o to chodzi. Wygladacie super, bardzo się cieszę ☺ i pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    to zdjęcie napawa optymizmem :) .....  super.... Nala to chyba w tej czerwonej bluzeczce? 🙂

  • 5 lat temu

    witam Wszystkich - czy też tak macie że jak jest jakieś skaleczenie lub  zadrapanie na skórze to się tak bardzo długo goi ? Czy w pbsz nie powinno tak być ?

  • 5 lat temu

    Pięknie wyglądacie na zdjęciu pozdrawiam Was wszystkie.                                                                                               Czy ktos tak miał że niektóre działania uboczne pojawiły się dopiero po kilku miesiącach tak że jedne ustąpiły a pojawiły się inne .

  • 5 lat temu

    k5555- początki są koszmarne, demolują cały organizm, wciskają psychikę w ziemię. Zadrapania i skaleczenia goją się trudno ale potem jest już lepiej. Trzeba się otrząsnąć i zacząć żyć.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat