Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Basiu, odpoczywaj i nie przemęczaj się. Niestety na początku brania lekow też miałam gorączki choć nic mi nie było.

    Kochani życze Wam zdrowych i wesołych Świąt!!!

  • wesolych zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych 

  • Nala nie mialas początkowo na spryclu bólu głowy? 

    Oczywiście zakładam że to przejdzie,  nigdy nie brałem nic na ból,  chyba że po wizycie u dentysty.  Ale teraz muszę,  może nie mocno,  ale jak mnie przez 10 godzin boli łeb to coś wezmę.  Już się bałem że to może rozwój choroby, ale wziąłem lek o innej porze i w innych godzinach głowa mnie bolała wiec to tabletki.  

  • Misiek. Nie chciałam Ci pisać nic ...... aby Cię nie nastawiać :) to w dobrej wierze  haha wierz mi :) ale tak - bóle głowy miałam. Dlatego brałam go wieczorem już po pracy abym mogła myśleć w pracy a w domu to już z bólem głowy leżeć. Aby nie jeść tyle ibupromu robiłam sobie kąpiele w olejkach eterycznych. Jakoś pomagało mi zasnąć. I smarowałam głowę amolem, no bo ile ibupromu można łykać.

    Ale przejdzie Ci :) 

  • 6 lat temu

    Czy komuś od imatynibu swędziała skóra ?

  • 6 lat temu

    i była zaczerwieniona?

  • 6 lat temu

    Mnie jak na razie męczą poty.... gorączka mi przeszła.... prawdopodobnie miałam coś z żołądkiem... no ale cóż jak zachciało mi się przed świętami sajgonek od Chińczyka, to musiałam to odchorować, ha,ha - 3 dni gorączki i okropne mdłości. Teraz piję rano na czczo len i jest lepiej...

  • K5555 - tak - swędzenia i zaczerwienienia skóry były. Generalnie ten lek wysuszał mi skórę. A skóra głowy to był jedna wielka sahara.

  • Basia!!! Uważaj z siemnieniem lnianym. On okleja ścianki żołądka i może powodować złe wchłanianie leku. Ja miałam zakaz stosowania siemienia lnianego. Lekarz pozwolił mi pic  dopiero 5 godzin po zjedzeniu tabletki.

  • 6 lat temu

    Nala 123 - moja skóra też jest mocno wysuszona .Pozdrawiam.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat