Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • Zgadzam się.
  • Witam wszystkich cieplutko :).Jestem tu nowa,ale czytam Was od lipca 2016 r. Wtedy to wykryto u mnie pbsz. Myślałam, że  zwariuje.Ogrom różnych myśli  i ten strach co dalej?.Szukałam info wszędzie, aż  znalazłam ta stronę.  I powiem Wam,że  dzięki Waszym  wpisom i radom przetrwałam ten najgorszy czas.Bardzo Wam za to dziękuję 

  • 6 lat temu

    Witaj Dorota52.... ja też wolę tu o coś zapytać, bo lekarze interniści wiedzą mniej ode mnie... szkoda tylko, że wizyta u hematologa jest tylko raz w miesiącu, czasami mam tak wiele pytań na już, czasami czuje się jakbym w tej chorobie była zdana tylko na siebie, tu mam zawsze jakieś wsparcie psychiczne :)

  • BasiuM witam:).Ja mam wizyty od czasu dojścia do dobrych wynikow co 3 miesiące .Zaczynałam pobytem w szpitalu z ponad 200 tys wbc.  A panią dr hematolog mam wspaniała. Jest dobrym lekarzem i przemiła osobą.  A tu chętnie  zaglądam, bo dobrze podczytać ludzi borykajacych się z tą samą  chorobą. A rady też  są nieocenione 

  • dorota52 ja tez zaczynałam z 200 tys. a teraz mam  wszystko w normie i w badaniach molekularnych - 0,0 % już od 2 lat

  • Witajcie. Powiedzcie prosze jakie macie grupy inwalidzkie przyznane i jakie macie z tego tytułu przywileje? Wczoraj byłam dodatkowo na komisji PCPR. Przy znacznym stopniu mogłabym dostać kartę parkingowa, świadczenie dodatkowe pieniężne i z tego co mi tak miedzy slowkami powiedziano, dostane niezdolność do pracy i umiarkowany stopień. Czy to wogole do czegoś sie mi przyda? Moze miał ktoś podobne doświadczenie???

    Na komisji MSWiA dostałam 1 grupę i całkowita niezdolność. Z tego tytułu zostałam zwolniona ze służby i mam być na rencie.

    Pozdrawiam:)

  • Moi Drodzy! Mam do Was takie pytanie. Byłam dziś na wizycie u hematologa i po leki. I okazuje się, że w naszym szpitalu jest kryzys lekowy, leków mają bardzo mało, pani doktor powiedziała, że NFZ nie chce dawać pieniędzy, że odkąd weszła ta sieć szpitali, mają określony ryczałt, który nie zmienił się od 2016 r., a pacjentów przybywa... Czy u Was jest ok? Słyszeliście o jakichś problemach?

  • Malinka81____Twoje przejście na rentę z resortu to zupełnie inna bajka, w cywilu dostała byś 2 grupę i to wszystko. 🙂Pozdrawiam 

  • Basiu. Niestety  - masz tak jak ja miałam. Powieki górne i dolne opuchnięte :(  Albo minie, albo może dostaniesz leki moczopędne.

    Wiecie, ja zawsze miałam tysiąc pytań do lekarza. I przez cały miesiąc kartka leżała na wierzchu i każde pytanie na bieżąco zapisywałam. Na wizytę szłam z zestawem pytań :)

  • Dorota52 - witamy Cie serdecznie :) z nami jest fajnie hahaha dużo wiemy i chętnie się dzielimy wiedzą :)

    Tak więc pisz do nas i pytaj o co tylko chcesz.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat