Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Jadwiga - ja dziś przeleżałam chyba pół dnia przed telewizorem i w sumie dobrze mi z tym :)

  • 6 lat temu

    Nala123-chodzi mi o niskie leukocyty i płytki reszta jest prawie ok dziękuję i pozdrawiam.

  • K5555 ja z płytkami podczas leczenia nie mialam problemu ale limfocyty się bujaly i miałam przerwy w braniu leku. Po dobrych wynikach obniżyła mi dr dawkę. Obniżenie było też z powodu złego samopoczucia, bóle kości itp. 17 marca były pierwsze wyniki, wbc 23tysiace, za 2dni 27tys, ale to było 21 lat temu. Pozdrawiam 

  • K 5555 chodziło mi o leukocyty a nie o limfocyty - sorki 

    Nala ja też sobie poleguje ale mam trochę kłopotu bo mam 2 zebra pęknięte, i już 4miesiac a jeszcze czuję. Nie chcę pisać ale ponad 2 miesiące zajęło rozpoznanie. Życzę wszystkiego dobrego 

  • 6 lat temu

    Jadwigap - ja też mam na razie przerwę z lekiem.Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  • Jadwiga - a to nie wiedziałam z tymi żebrami!! Przykro mi bardzo!!! uważaj na siebie!!!

    U nas dziś śnieg spadł, zima z wiatrem.

  • k5555 - a jeśli chodzi o leukocyty to tak :( prawie chyba każdy to przechodzi. Znajome ze szpitala miały często odstawiany lek bo tak im spadały. Ja miałam najniżej 2,2 tys. Ale po kwartale jakoś się uspokoiło i baaaardzo powolutku rosło.

  • 6 lat temu

    Nala123 - dzięki-mam nadzieję że i u mnie się podniosą troche bo mam poniżej 2 . U nas też śnieg pada. Pozdrawiam.       

  • K5555 - najważniejsze aby lek działał. I reszta sama się ułoży. skoro wbc Ci spadają to reagujesz pięknie na lek i tego się trzymajmy :)

  • 6 lat temu

    Jak wasze nerki? Macie jakieś problemy? Ja mam podwyższony poziom kreatyniny do 1.6. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat