Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4845 odpowiedzi:
  • Robustus

    Justynko

    Ageha

    ....... hahahaha jak świetnie!!!!!

  • Tak, pisałyśmy wiadomości prywatne ! Studiowałaś prawda??? Ale się cieszę!!! Ja nawet pytałam forumowiczów czy nie wiedzą co z Tobą!

    Ale jaja no!!!!!

    A dziś miałam taki dupowaty dzień a tu kolejna niespodzianka!!!!!

  • 6 lat temu

    Nala, cudownie Cie slyszec, choć pamiętam, że ze względu na ten rok czy dwa różnicy miedzy nami ;) chciałam Ci mowic per Pani! Biore od jakichs 3 lat Sprycel, bo Glivec po roku przestał na mnie dzialac. I ogólnie wszystko super, tylko ciągle słyszę, ze okrutne bole kolan i nog, czasem brak sil, kolatanie serca itd nie sa skutkiem leku, choć ja swoje wiem. Wazne, ze działa, bo mam remisje, reszte moge przelknac. Tylko pojawil się u mnie problem z torbiela kostna i jestem w tracie diagnozy, czeka mnie mri itd i tu myślę co z moja dokumentacja bialaczki, gdyby np chcieli do wgladu. Czyli jakies nasze wydruki z bcr itd powinny byc w recepcji? Nigdy nawet nie widzialam w rekach dr M. takich, tylko liste nazwisk i procenty. Ja będę 23.01 na badaniach u niej, więc się miniemy. Pogrzebalam wstecz i widze, ze u Ciebie różnie. Strasznie mi przykro, ale jestes super silna kobieta i wierze, ze jakos zawsze pospadamy na 4 lapy :))

    Wpis edytowany dnia 11-01-2018 23:00 przez Ageha
  • 6 lat temu

    tak, studiowalam wtedy jeszcze :)) bardzo się cieszę, ze mogłam choć trochę Ci poprawic koncowke dupowatego dnia!

  • Ageha - ja brałam sprycel i mogę powiedzieć, że kołatania serca to na pewno wina sprycla. Tylko o tym się nie mówi. To co mówi dr.EM to jedno, ale mam dobrego kardiologa i dobrze aby Cie sprawdziła. Ja mam potworne problemy z sercem po spryclu. Oczywiście to nie znaczy, że coś może stać się u Ciebie. Ale....... niech Ci tam lampa z tyłu głowy pika!

  • Tak pamiętam jak o tym pisałyśmy - ja do Ciebie od razu pisałam na Ty.... no tak już mam :) a Ty taka dobrze wychowana na Pani mi pisałaś :)

    Tak myślę o tym 23 stycznia...... może wpadnę w odwiedziny do szpitala na parter pod 5kę????

  • Oj tak - bardzo poprawiłaś mi humor.

    A co do udzielania się - oj tak -udzielamy się i nie tylko. Spotykamy się i rozrabiamy J

    W wolnej chwili ……

    https://faqrak.pl/forum/post/list/spotkania-forumowiczow-wspomnienia

  • 6 lat temu

    Nala, bardzo dobrze pamiętam Twoje serducho i dlatego jestem czujna. Inna pani dr w klinice pytala, dawno temu, czy kolatania nie występują. Poznuej uslyszalam, ze nie lek, ale zrobilam u internisty ekg dla spokoju. Bylo ok, a kobieta mojemu mezowi rozpoznala po ekg niedomykalnosc zastawki, madra kobieta ogólnie. Wyszlo, ze stres przez paskudna prace, ktora juz zostawilam, ale zawsze nam na uwadze kazdy nowy objaw ;) gdybys zechciala wpasc, to bedzie mi bardzo milo. W przeciwuensrwue do lekarzy, bylas dla mnie zawsze kopalnia wiedzy :) no i chcialam sie zorientowac jak wygladalaby z formalnej strony zmiana lekarza, bo tak jak zawsze mowimy, glaskania po glowie nie chce, ale chocby jakiegos wsparcia w trudnej sytuacji, bo poki co, to mnie rodzinna wspiera z kolataniami, bolami kosci itd ;) wiesz zresztą jak jest! Milego dnia Moja Droga!-😊

  • Naleczko moje słonko :-) Nie damy się tym wynikom i tyle w temacie :-) chociaż ja jak zwykle też panikuję tym razem dla Ciebie się trzymam :-) 

  • Iwosko - my darling - nie wiem jak się tutaj serduszka wstawia, wstawię Ci zatem na whats app :) Dziękuję Ci bardzo!!!



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat