Cystektomia radykalna

3 lata temu

Tata kilka dni temu miał operacje usunięcia pęcherza, usunęli mu pęcherz kawałek jelita i 2 Inne rzeczy później jak wstał wyleciała mu zawartość jelita przez ranę 9kazalo się że szwy puściły. Druga operacja, podawali tlen. Tata bardo źle się czuję i źle wygląda, ciągle śpi nie ma na nic siły. Ja się go coś pytam odpowiada coś innego... Będę łapać jego lekarza. Ale martwi mnie to. Czy to normalne objawy? Jego skóra wokół oczu jet żółtawa. 

3 odpowiedzi:
  • JoannaImanska powinnaś jak najszybciej porozmawiać z lekarzem. Jak to puściły szwy ? Tacie może brakować sił bo przeszedł dwie skomplikowane operacje, natomiast "dziwne" zachowanie oraz odpowiedzi to może być skutek silnych leków. Łap lekarza, nie daj się zbyć, wypytaj o wszystko. Masz prawo wiedzieć co się dzieje z Twoim tatą.

    Pozdrawiam.

  • 3 lata temu

    po operacji człowiek jest senny i więcej śpi jednak dobrze by było byś porozmawiala z lekarzem- jak pisze Agnieszka.

  • 3 lata temu

    Joanna czy mozesz mi powiedziec czy Stan taty się polepszył. Obecnie to samo się stało z. Moim tata i wdała się sepsa druga operacja i jest złe. Nie reaguje i nie rozpoznaje dużo Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat